בסיעתא דשמיא או בסיעתא דה חברותא"הבוקר ברדיו דרום 101.5 אמר איתמר שמעוני שהסקר של "שווקים פנורמה" שהוצג, נעשה על ידי הליכוד או לא הכחיש את זה. "הליכוד לא עשה סקר ואינו עובד עם שווקים פנורמה" לשון תגובת הליכוד. מי עורך הסקרים? יוסי ואדנה שאת קרבתו לשמעוני ידעו מעטים .תושב אשקלון, הכר את מועמדיך

פייסבוק

הסוקר יוסי ואדנה, הבעלים של מכון הסקרים "שווקים פנורמה" ערך סקר על המועמדים באשקלון. בסקר קיבל שימעוני 43% ותומר גלאם 33%, פער של 10% בין שני המתמודדים העיקריים אשקלון. תזכורת, שמעוני באמצעות אנשיו אמר שבסקר שיתפרסם בקרוב הוא מוביל ב  %10ֵ על גלאם ואנחנו שאלנו בכתבה מהיכן יודע שמעוני את ההפרש בסקר?. הנה תשובה חלקים לכתבה גדולה יותר. הבעלים של מכון הסקרים, יוסי ואדנה, עבד עם עיריית אשקלון והחכ"ל במאות אלפי שקלים ואפילו נותר חוב של 50 אלף שאותו סירב מנכ"ל החכ"ל הנוכחי, יוסי דיין לשלם. החכ"ל: "בכתב ההגנה תהיה כתובה הסיבה".

הבעייתיות מובאת כאן לעיניי כל והקשר בין שמעוני ומנכ"ל משרדו, חיים סופר לבין יוסי ואדנה, צריך להדליק נורה אדומה ובהמשך אף יובאו מסמכים הנוגעים לפעילותו של ואדנה באשקלון יחד עם שמעוני וסופר.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה