נתניהו: המנהיג שאלוהים נגע בוצריך לראות ולהאזין לאש האהבה והחשמל באוויר בכל הכנסים עם אלפי המשתתפים בלייב, ובליץ שיחות ה-Zoom של נתניהו עם עשרות רבות של אזרחיות ואזרחים בדרך מכנס לכנס, וממש עכשו בדרך הבייתה - כדי להאמין שנצחון גדול בדרך

יחצ

צריך לראות ולהאזין לאש האהבה והחשמל באוויר בכל הכנסים עם אלפי המשתתפים בלייב, ובליץ שיחות ה-Zoom של נתניהו עם עשרות רבות של אזרחיות ואזרחים בדרך מכנס לכנס, וממש עכשו בדרך הבייתה - כדי להאמין שנצחון גדול בדרך!!!

♦️ אלוהים, 7 כנסים וסיורים ערך רק היום רה״מ נתניהו בדרום הארץ, עם אלפי משתתפים בכל כנס!!! כולו חיות. וויטליות. מסות של כריזמה. ועכשיו, אחרי כל הכנסים , בדרך הבייתה הוא עוד מעיר אנשים עם האדרלין העצום שזורם בתוכו ומנהל שיחות ב-Zoom, כאילו רק עכשיו התחיל את היום.

♦️ אני לא רק עוקב ומאזין וחוקר את נתניהו כמרצה וכאחד מגדולי תומכיו. אני בוחן את כל הכנסים והנאומים. אני מנתח את הקהל העצום - את הכמות האדירה של המשתתפים, התגובות, החשמל באוויר בכל כנס, עוצמת ההתלהבות, החשמל והאש בכל סיור. התגובות של המשתתפים בשיחות ה- Zoom. זה ידוע כסימן של נצחון דרמטי, משהו מטלטל מתחולל.

♦️ 3,200 משתתפים בשיחות הזום עם נתניהו בשעה 22:20!!! מס׳ בלתי נתפס של משתתפים ועוד בשעה זו. גם האקסטזה של המשתתפים משדרת ניצחון -מזה ניראה מן ״בליצקריג״ ( Blitzkrieg ) פוליטי. תגידו, איזה מנהיג מסוגל להגיע ל-4,000 משתתפים בכנס שכולו חשמל באוויר ו-3,200 בשיחות Zoom לפני חצות..??? רק מי שאלוהים נגע בו.

סוף דבר:
כת או להקת ״רקלאביבי״ כולה ( גם מימין) לא תהסס וגם מתכננת לבנות קואליציה עם הרשימה המשותפת. מוטציית השינאה לנתניהו עמידה לכל חיסון.

תזכרו!!!
רק אם תצאו בהמוניכם לקלפיות ותצביעו מחל נתניהו יהיה ראש הממשלה ב-23/3!!!

הכותב:
יואל ישורון
מרצה למדעי המדינה
המכללה האקדמית אשקלון

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה