אשקלון נפרדת מאלוף פיקוד העורף אורי גורדיןהאלוף הודה על השותפות העמוקה, על המנהיגות של ראש העיר וכן, על האופן שבו התרשם עמוקות מהטיפול וחיזוק החוסן בשומר החומות ובטיפול בקורונה

דוברות העירייה

גורדין הודה על השותפות העמוקה, על המנהיגות של ראש העיר וכן, על האופן שבו התרשם עמוקות מהטיפול וחיזוק החוסן בשומר החומות ובטיפול בקורונה

אתמול (רביעי) נפגש ראש העיר, תומר גלאם, עם מפקד אלוף פיקוד העורף היוצא, אורי גורדין, לרגל סיום תפקידו ולאות הוקרה על תרומתו ופועלו בתחום לעיר אשקלון.

במפגש נכחו גם מפקד מחוז דרום בפיקוד העורף, אל״מ שגיא ברוך, מפקד נפת לכיש, אל״מ (במייל׳) מרקו אזואלוס ומנהל אגף ביטחון וחירום, יונתן עובראני.

עם כניסתו לתפקיד לפני כשנתיים, ליווה האלוף גורדין את העיר בגלי הקורונה הראשונים וביתר שאת במהלך מבצע שומר החומות במהלכה הייתה העיר אשקלון למטווחת ביותר. כמו כן, השתתף גורדין ביחד עם הרמטכ״ל, רא״ל אביב כוכבי, באליפות צה״ל למפקדים שנערכה בעיר אשקלון לאות הצעדה לתושבים.

ראש העיר הודה לגורדין על שיתוף הפעולה החיוני והפורה בין הרשות לפיקוד בשוטף ובמיוחד בזמני חירום שידעה העיר.

גורדין הודה על השותפות העמוקה, על המנהיגות של ראש העיר וכן, על האופן שבו התרשם עמוקות מהטיפול וחיזוק החוסן בשומר החומות ובטיפול בקורונה.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה