יחצ

עורך הדין אלעד דנוך, תושב אשקלון מוכר ומוערך מאוד בעיר, כמו גם בקרב עורכי הדין במחוז הדרום כולו.

כבר לפני כארבע שנים, התמודד דנוך על מקום בלשכת עורכי הדין ורשם ניצחון גדול, שלאחריו מונה לחבר המועצה הארצית ויו"ר הצעירים במחוז. בארבע השנים האחרונות פעל דנוך רבות לטובת עורכי הדין במחוז, הפיח רוח חיים בלשכה והיווה אוזן קשבת למצוקותיהם של עורכי הדין.

בשנים האחרונות ביצע דנוך מהפכה של ממש בלשכה, הוא דאג לראשונה להנגשה של פעילויות הלשכה לערים בפריפריה כמו נתיבות וקריית גת. בנוסף נוסדה סדרת 'פלילי על הבר' במסגרתה אירח דמויות מפתח מעולם המשפט הפלילי כמו ציון אמיר, יורם שפטל, ששי גז ואבי חימי. על שמו של דנוך רשומות פעילויות רבות נוספות, שתרמו לעורכי הדין והפכו אותו לשם דבר במחוז.

setImageBanner('fc0413d5-bfcf-426c-b671-587784fea8a6','/dyncontent/2019/3/25/03928e1d-f19b-4a82-899c-5d6b53cadad0.jpg',7742);

לאחרונה מונה עו"ד דנוך ע"י נשיא להב, עו״ד רועי כהן, לממונה מחוז דרום בשלוחת להב -לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראל, ובימים אלה הוא בונה תכנית פעולה ייחודית שתעורר את המודעות לעצמאים בדרום ותסייע בקידום זכויותיהם הסוציאליות, תסייע בתיקון עוולות וטיפוח תדמיתם בקרב הציבור הממשל ומקבלי ההחלטות.

במישור המקצועי, דנוך מחזיק היום בשותפות על שני משרדים, אחד באשקלון  ובבאר שבע. המשרדים עוסקים בתחום הנזיקין, בעוד דנוך עומד בראש המשרד באשקלון, שותפו עו״ד אריק ריביצקי מנהל את המשרד בבאר שבע. המשרדים מנהלים בין היתר תיקי נזיקין מורכבים בעלי פרופיל תקשורתי גבוה.

"עבדתי קשה מאוד כדי לתת יותר לעורכי הדין בדרום. קיימנו מפגשים מקצועיים, כנסים השתלמויות, יזמנו פעילויות תרבות ובעיקר היינו שם בשביל עורכי הדין בכל שעה, בכל זמן.
עכשיו, הגיע הרגע לעלות מדרגה", בישר דנוך בדף הפייסבוק שלו, שהתמלא במהירות בתגובות חיוביות מעורכי דין רבים.
"אני שמח לבשר לכם על החלטתי להתמודד בבחירות הקרובות לתפקיד יו"ר מחוז הדרום בלשכת עורכי הדין,  אחרי ארבע שנים של עשייה אינטנסיבית למען ציבור עורכי הדין, אני מרגיש בשל לעשות את הצעד הבא ומבקש שתיתנו בי את אמונכם.אנו יוצאים היום לדרך חדשה, למסע ארוך ומרתק, מסע שבסופו נכניס למחוז כוחות חדשים ורעננים, מסע בו עורכי הדין במחוז דרום יתחילו לקבל הרבה יותר, כי מגיע לנו יותר".