תושב אשקלון (33) נעצר לפני שבוע בחשד לביצוע עבירות מין חמורות בתושבת העיר שבילתה בחוף היםמעצרו הוארך היום (רביעי) פעם נוספת בבית המשפט עד יום א' הקרוב לקראת הגשת כתב אישום

משטרת אשקלון

במסגרת פעולות חקירה שונות שבוצעו על ידי חוקרי המשטרה והמודיעין בעיר אשקלון, נעצר לפני כשבוע ימים תושב אשקלון החשוד בביצוע עבירות מין חמורות תוך גרימת חבלות בגופה בתושבת העיר,

בשנות ה-40 לחייה, עת בילתה להנאתה בחוף הים. מעצרו של החשוד התאפשר הודות לנחישותם של החוקרים שפעלו מקרות האירוע במרץ רב תוך הפעלת יכולות וניתוח ממצאים מהיר עד שזה נעצר כעבר שבועות ספורים מהמקרה. החשוד שנעצר הועבר לחקירה בתחנת המשטרה שם מסר גרסתו, בה קשר עצמו למקרה, ומעצרו הוארך בבית המשפט באשקלון במהלך ימים אלו. היום הוארך פעם נוספת מעצרו תוך שהוגשה הצהרת תובע על ידי פרקליטות דרום על הכוונה להגיש נגדו כתב אישום בימים הקרובים בבית המשפט המחוזי בבאר שבע.

על פי החשד, תושבת העיר ששהתה בחוף הים במהלך חודש ספטמבר בשעות ערב, הוטרדה על ידי החשוד על אף שביקשה מזה כי יניח לה לנפשה והתרחקה מהמקום בעצמה. החשוד הגיע אחריה למקום מושבה שם על פי החשד החל להכות אותה באגרופים בכל חלקי גופה ובהמשך ביצע בה עבירת אונס ופגע בה מינית.

ניסיונותיה להימלט מפניו גם ברגעים אלו לא צלחו והחשוד חשף בפניה את איבר מינו והמשיך אף להכותה. עובר אורח שחלף בסמוך נזעק לקריאות העזרה של הקורבן וכשהחל מתקרב גרם בכך לחשוד להימלט מהמקום. כוחות משטרה שהוזעקו לאחר מכן פגשו שם בקורבן שהצביע להם על זירת העבירה, והחלו בחקירת המקרה תוך איסוף ממצאים שונים בזירה ובסמוך לה ונגבו עדויות רבות. חלקם של הממצאים הועברו למעבדות הזיהוי הפלילי במשטרת ישראל במטרה לאתר ממצאים פורנזיים שיצביעו על זהות החשוד בביצוע העבירה. כאמור, שבועות ספורים לאחר המקרה במהלכן עמלו חוקרי ואנשי המודיעין המשטרה תוך איסוף כל פרט וממצא שיביא לאיתורו של החשוד, זה אותר ונעצר.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה