מ"מ רה"ע שלמה כהן הודח מתפקיד יו"ר הועדה לבינוי עריםהידוע התרחש, אמש (רביעי) הודיע רה"ע לחבר המועצה אורן שני שהוא מדיח אותו מחברותו בקואליציה, עוד

הידוע התרחש, אמש (רביעי) הודיע רה"ע לחבר המועצה אורן שני שהוא מדיח אותו מחברותו בקואליציה, עוד החלטה חשובה רה"ע בני וקנין מדיח את מ"מ מקומו שלמה כהן מתפקיד יו"ר הועדה החשובה לתכנון ערים.

מי שאמור להחליף את שלמה כהן בתפקיד הוא איתן קסטיני חברו לסיעת הצעירים בראשות אורן שני, דבר שיוצר פילוג בסיעת הצעירים. [caption id="attachment_16115" align="alignright" width="180" caption="אורן ואיתן בימים טובים יותר, בפוליטיקה אין חברים"][/caption] רה"ע שיגר מכתב לאורן שני בו הוא מודיע שהוא מחליט להדיחו בעקבות "מעשים בוגדניים". המהלך היה צפוי זאת לאחר התקרבות שחלה במשך הארבעת החודשים האחרונים בין אורן שני ליריבו המושבע של רה"ע איתמר שמעוני, במהלך הארבעת החודשים האחרונים לא היסס אורן לתקוף בכל נושא את בני וקנין בישיבות המועצה, השניים אף לא הסתירו את הסלידה ההדדית בניהם. השיא היה באישור תקציב העירייה לשנת 2012, באותה ישיבה הרבה אורן לתקוף אישית את בני וקנין ואף הצביע נגד התקציב. אורן שני בתגובה עונה בבדיחותא: "התפקיד שביצעתי היה בהתנדבות ללא שום שכר כואב לי שאני צריך להיפרד מהמרצדס שקיבלתי מהעירייה, אני אמשיך לפעול  למען הציבור כפי שפעלתי תמיד גם בלי מהמרצדס ". הנהנה העיקרי מהמלך הוא איתן קסנטיני  חברו הקרוב של ראש העיר בני וקנין שלפני מספר חודשים הודיע בריש גלי בכותרת ראשית בעיתון סקופ שהוא פורש מהחברות במועצה בטריקת דלת  לבינתיים איתן נמלך בדעתו מהכוונה לפרוש מהחיים הפולטים והחליט ל"שים ברז" לחברו לסיעה אורן שני ולהישאר בקואליציה ללא חברו לדרך, אורן שני אומר שהחברות בינו לבין איתן היא מעבר לפוליטיקה ואין קשר בין הדברים , אשרי המאמין.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה