ההורים רוצים אוכל חם המנהלת: רק כריךהורים בבית הספר "כרמים" מתקוממים נגד החלטת המנהלת שאצלה לא יאכלו הילדים אוכל חם "זה עושה לכלוך" היא טוענת. ההורים: "הכריכים עושים עוד יותר לכלוך משהו מוזר בהתעקשות של המנהלת"

מנהלת בית הספר "כרמים", גלי פאר, קוממה עליה את הורי תלמידי כיתות א' ו - ב', לאחר שסירבה שהילדים בצהרון (אחרי שעות הלימודים) לא יקבלו אוכל חם. לטענת ההורים תשובתה של המנהלת הייתה מוזרה "זה עושה הרבה לכלוך" טענה המנהלת.
אפרת אדריאחת האמהות שמייצגת את הורי התלמידים אומרת שחלק מההורים ויתרו על הצהרון בגלל שאין ארוחת צהרים חמה "אין שום הגיון במה שהמנהלת אומרת והסיבות שהיא מעלה. "לתת לילדים כריכים שבאים לחים וממש לא אסטטיים זה בלתי אכיל, אנחנו לא מקבלים את זה חינם. ההורים משלמים 780 שקלים כל חודש עבור הכריכים, שמכילים כל יום אותו מילוי בתוך בגט, טונה, חביתה או נקניק פסטרמה. כשפנינו אמרו לנו שהאוכל החם יעלה לנו עוד 400-500 שקלים יותר. קודם כל זה נשמע לי מופרך לחלוטין הסכומים האלה ומשהו פה לא הגיוני. למה אנחנו לא מסובסדים כמו בתי ספר אחרים?"

"פנינו למהלת הצהרון כדי לקבל אוכל חם לילדיחם והיא הסכימה אולם ההתעקשות של מנהלת בית הספר מונעת זאת בינתיים" אומרת אדרי.
ההורים פנו לעירייה לפני שבוע ובשבוע הבא תגיע לשם דניאלה כהן שתנסה לתת פיתרון לבעיה. "אנחנו מקווים שהעירייה לא הולכת למרוח אותנו וינסו לשכנע אותנו שכריכים זה בסדר" אומרת אדרי ומוסיפה "כרב רמזו לנו שישנו את הכריכים לכריכים בנוסח "ארומה". לא רוצים כריכים רוצים אוכל חם לילדים ולא להיות שונים מבתי ספר אחרים. יש משהו לא כשר בכלל לדעתי בהתנהלות וההתעקשות של המנהלת ואת זה צריכים לבדוק". 
מעיריית אשקלון נמסר "מבדיקה שערכנו מול הנהלת בית הספר נמסר כי הבחירה להגיש כריכי בריאות, ירקות ופירות במקום מנות אוכל חם, נובעת מחוסר שביעות רצון של הורים וילדים רבים מאותן מנות. ההורים עודכנו מראש שהצהרון בבית הספר, עם כל היתרונות הרבים שיש בו, מגיש לארוחת הצהריים ולא ארוחה חמה, ובכל זאת בחרו להירשם אליו".
תגובת ההורים לתגובת העירייה: "אפילו מילה אחת לא נכונה. כל ההורים רוצים אוכל חם חוץ מהמנהלת".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה