הארכת מעצר לחשודים בגניבת ברזל ממפעל "עשות"הותר לפרסום בדבר הפשיטה על מפעל "עשות" באשקלון המעצרים שבוצעו אמש. היום יובאו החשודים להארכת מעצרם בבאר שבע

 הותר לפרסום, בתום חקירה סמויה של ימ״ר נגב' נעצרו אתמול שני גברים בשנות ה -50 תושבי אשקלון ושדה עוזיה, האחד בעלים של החברה שהייתה אמורה על פי המכרז לפנות את המתכות ולשלם תמורתן והשני עובד בכיר במפעל הביטחוני בחשד שגנבו מתכות ממפעל ביטחוני במהלך השנתיים האחרונות, היום יובאו להארכת מעצר בבית המשפט בבאר שבע.

בעקבות תלונה שהוגשה בימ״ר מרחב נגב אודות עובד בכיר במפעל ביטחוני שמעביר שבבי מתכת לחברה שזכתה במכרז לרכישת מתכת מהמפעל הביטחוני מבלי שאלה ישלמו תמורתה כפי שהיו אמורים, בוצעה פעילות סמויה במהלכה נראו משאיות ריקות שנכנסות למפעל הביטחוני, מעמיסות את המתכת ומעבירים אותה למגרש של בעלי החברה שזכתה במכרז ללא העברת התמורה הכספית.
עוד עלה חשד כי בעלי החברה שזכה במכרז ככל הנראה מעורב בסחיטה באיומים ביחד עם ארבעה חשודים נוספים ששלושה מהם נעצרו אתמול וחשוד נוסף יעצר ביום ראשון. 
אתמול נעצרו חמשת החשודים והועברו לחקירה והיום יובאו להארכת מעצר .
חברת "עשות" הודיעה היום לבורסה לניירות ערך כי מנכ"ל החברה, סמנכ"ל בחברה ועוד נוסף, נחקרו אתמול (רביעי) על ידי משטרת ישראל. ככל הידוע המנכ"ל אינו יכול ליצור קשר עם החברה או עובדיה.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה