תומר גלאם פרש מתפקידוממלא מקום ראש העיר, הודיע לראש העיר, איתמר שמעוני, שהוא פורש מתפקידו, בעקבות נישולו מכל תפקידיו. הרב יצחק ברדא פטרונו של גלאם הורה שלא לצאת מהקואליציה

סערה במערכת הפוליטית באשקלון. ראש העיר, איתמר שמעוני, הבטיח וקיים את מה שכולם חשבו שהוא לא יעשה. שמעוני הודיע לתומר גלאם על נישולו מכל תפקידיו כממלא מקום ראש העיר ואף את בת השרות שעבדה תחת גלאם, הוציא ראש העיר מלשכת מ"מ.
הפיצוץ הגדול בין ראש העיר לממלא מקומו, הגיעה לשיאה בשבוע שעבר בעת ההכנות לקראת הסופה שאליה התכוננו בעיריית אשקלון בשבוע שעבר. גלאם בתחילה סירב לחזור מכינוס של סגני ראש עיר, בו שהה בניגוד לדעתו של ראש העיר. המשברים בין השניים ידעו עליות ומורדות, אולם תחילת המשבר הייתה, כאשר ראש העיר העיר לגאלם, שהוא לא עוזר מול שר האוצר, משה כחלון, "מה אני צריך אותך בכלל אם בזה אתה לא עוזר" אמר לו ראש העיר אז וגאלם העיר לו "מי אתה בכלל". 

מאז התערבות הרב ברדא, פטרונו של גלאם, היה שקט יחסי בין השניים אולם אי האימון בלט למרחוק, עד השבוע שעבר ומאז ראש העיר קיים שיחה בו נזף קשות בגלאם, מה שלא הותיר לגאלם הרבה ברירות והוא אף הרגיש זאת היום, כאשר ראש העיר נטל ממנו את כל סמכויותיו, אז החליט גלאם לא להמשיך בתפקידו כממלא מקום.
"אין לכם אתיקה של תקשורות בכלל" אמר גאלם והוסיף "אני החזרתי את כל הסמכויות כולל ממלא מקום בשכר ואני אמשיך מתוך המועצה. בעוד עשרה ימים אכנס מסיבת עיתונאים".
מהעירייה נמסר בתגובה "אנו מביעים צער על החלטתו של ממלא מקום ראש העיר, ומאחלים לו הצלחה בהמשך דרכו. נמשיך לעבוד עם חברי סיעתו בשיתוף פעולה מלא, כפי שנהגנו עד כה".
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה