יצחק אזולאי מאשקלון הפך להיות הבעלים של תחנת הרדיו "קול ברמה"הצעיר בן ה-25 הוא נכדו של איש העסקים הצרפתי, אריה צרפתי, שעקב כך שאינו תושב ישראל, אינו יכול להיות בעלים של תחנת רדיו

תחנת הרדיו החרדית "קול ברמה" תעבור לשליטתו של יצחק אזולאי, צעיר בן 25, תושב אשקלון. אזולאי הוא נכדו של איש העסקים אריה צרפתי, שאמור היה להפוך לבעל השליטה ברדיו אך כניסתו כמשקיע לא אושרה על ידי יו"ר הרשות השניה לרדיו וטלויזיה, אוה מדז'יבוז, משום שאינו תושב ישראל.

קול ברמה היה עד כה בבעלות אנשי העסקים גבי אדרי (51%) וצבי עמר (49%), בכיר בקהילה היהודית בצרפת. אדרי הוא בעל המניות הישראלי שנאלץ למכור את מניותיו בשל מצבו הכלכלי. הוא לא יכול היה להעביר את מניותיו לעמר לאור המגבלה המחייבת כי בעל השליטה יהיה תושב ישראלי.

בשנה האחרונה ביקשה התחנה להעביר את המניות לאיש עסקים אריה צרפתי, אזרח ישראל שמתגורר בצרפת, שאמור לקבל את השליטה בה. בקול ברמה פנו לרשות השנייה והסבירו כי צרפתי מעכב את עלייתו לישראל מנסיבות אישיות, וביקשו תקופת ביניים שבה יישארו המניות בנאמנות עד לעלייתו. הרשות השנייה העניקה עד כה תקופת הארכה שבה מניות התחנה היו בידי המנכ"ל אריאל דרעי.

הרשות השנייה אישרה את העברת המניות בתחנה לידיו של אזולאי, צעיר שנמצא בשלבי לימוד של הנדסת בניין. המהלך מוגדר כ"מתנה" שהעניק הסב לנכדו, ומעתה אזולאי יהפוך לבעל השליטה בתחנת הרדיו. הרשות השנייה אמורה לאשר היום את העברת השליטה.

קול ברמה נמצא כעת בשיאו של מאבק קשה נגד הגרעין הקשה של סיעת ש"ס, בראשותו של אריה דרעי. התחנה, שמזוהה עם אנשי אלי ישי, ספגה פגיעות כלכליות משמעתיות כפי שנחשפו בתחקיר TheMarker, שנעשו על ידי פעילים בש"ס.

תחנת הרדיו קול ברמה החלה את שידוריה בשנת 2009 לאחר שזכתה במכרז וקיבלה זיכיון ל 16 שנים ממועצת הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו.

התחנה הוקמה מתוך צורך לשרת את קהל המאזינים החרדי, שלא זכה לערוץ רשמי ייעודי.

מיום הקמתה, נמצאת התחנה בעלייה מתמדת וכיום היא התחנה האזורית החמישית בגודלה בישראל. התחנה הפכה לכלי תקשורת משפיע ערכי ונדרש.

"בקול ברמה" אישרו את פרטי הידיעה.

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה