צילום : pixabay

 אם אתה תוהה באיזה מקרה ניתן לתבוע את חברת הביטוח שבה אתה מבוטח, בגין אובדן כושר עבודה, הרי שמרבית חברות הביטוח מאפשרות להגיש תביעה כאשר כושר העבודה של האדם נפגע בלפחות 75 אחוז. אולם, ישנן חברות ביטוח אשר מאפשרות להגיש תביעה באחוזי פגיעה גבוהים יותר או נמוכים יותר ולכן, בטרם מגישים תביעה יש לבדוק מהי המדיניות של פוליסת הביטוח שלכם בגין אובדן כושר עבודה. חשוב מאוד שלא להגיש תביעה בגין אובדן כושר עבודה לחברות הביטוח השונות שבה אתם מבוטחים בביטוח זה באופן עצמאי. עורך דין תביעות ביטוח המומחה בתחום תביעות אובדן כושר עבודה, הוא ללא ספק הכתובת עבורכם עבור הגשת תביעה מעין זו.

כיצד מגישים תביעה בגין אובדן כושר עבודה

אם הגעתם למצב שבו אתם זקוקים להגיש תביעה בגין אובדן כושר עבודה, שכן, אינכם יכולים להמשיך לעבוד במקום העבודה העכשווי שלכם בשל מחלה או פציעה כלשהי, קודם כל, חשוב מאוד שתעזרו בשירותיו של עו"ד אובדן כושר עבודה אשר יסייע לכם בתהליך הגשת התביעה בצורה הטובה והנכונה ביותר שיכולה להיות, שלב אחר שלב. בכדי להוכיח את מצבכם לחברת הביטוח, עליכם לקבל חוות דעת רפואית המעידה כי כושר עבודתכם ירד באופן משמעותי וכי אינכם מסוגלים לעבוד בעבודתכם. יש לאמוד את חומרת מצבכם ולהגיש את כל המסמכים הרפואיים יחד לחברת הביטוח. חשוב מאוד לדעת שלא פעם תביעות ביטוח בגין אובדן כושר עבודה נדחות על ידי חברות הביטוח בתירוצים כאלה ואחרים. ולכן, לא כדאי שתבצעו את תהליך הגשת התביעה באופן עצמאי, אלא, חשוב מאוד שעורך דין העוסק בתחום יסייע לכם בכל התהליך, החל מהגשת התביעה וכלה בקבלת הסכום הכספי החודשי המגיע לכם.

setImageBanner('78b4ef8c-e7ec-4343-b93d-fd3ce3f50edf','/dyncontent/2019/3/25/03928e1d-f19b-4a82-899c-5d6b53cadad0.jpg',7742,'',510,80);

חשוב מאוד לזכור שההיצע כיום בתחום עורכי דין העוסקים בתביעות ביטוח, הינו רחב ומשמעותי ולכן, אין לבחור עורך דין שיסייע לכם, בטרם תבדקו היטב במי מדובר. יש לוודא מהו המוניטין של עורך הדין שיבחר לצורך סיוע, כמה לקוחות מרוצים עומדים מאחוריו, מהו הותק והניסיון שלו בתחום ומהו אחוז הצלחתו בתביעות מעין אלו.