יחצ

המופע שלא ישאיר אתכם אדיש

מופע של אמן חושים לאירועים הוא מופע מרהיב שכמותו לא נראה עוד. הוא מנוגד לכל היגיון ויגרום לכם להאמין בניסים גם אם אתם נוטים להיות סקפטיים בדרך כלל. אמן חושים מנוסה משלב טכניקות מרהיבות כדי ליצור את האשליה הנכונה. באמצעות הרבה כריזמה, תוכלו לזכות במופע שהוא כולו להטוטים, קריאת מחשבות, טלפתיה, מופע אור-קולי, קלוז-אפ ועוד. כמו כן, אמן חושים מקצועי מתאים את המופע לאירוע שלכם, כך שאתם מקבלים בתמורה אירוע שמדבר אל לבם של האורחים שלכם, ובכך מעצים את האפקט וההשפעה החושנית עליהם.

כל הסיבות להזמין אמן חושים לבר מצווה

setImageBanner('e3911e3e-934b-40e5-a8a7-bff237342cc7','/dyncontent/2019/3/25/03928e1d-f19b-4a82-899c-5d6b53cadad0.jpg',7742,'',510,80,false,37984);

כאשר מארגנים מסיבת בר מצווה, עולה לא פעם השאלה כיצד אפשר להדהים צעירים שכבר ראו הכול. הרי בעידן המחשבים והטלפונים החכמים, כל המידע נמצא בכף היד. כך שגם במופע בר מצווה, ססגוני ככל שיהיה, לא קל לנתק צעירים בני 12-13 מהאינסטוש או הפייסוש, שהרי גם ככה הם מכורים אליהם. אך אם תזמינו אמן חושים לבר מצווה, תגלו שאפשר גם אחרת. אלה כל הסיבות להזמין את האמן למסיבת בר המצווה של הילד שלכם:

  • קסמים כאלה לא מוצאים ביוטיוב – אמנם סרטוני היוטיוב מלאים בהפתעות מכל הצבעים והסוגים, אך מופע אמיתי של אמן חושים, שכשמו כן הוא, ניתן לחוש באמת – את זה אפשר לחוות רק עם נמצאים עם כולם באולם אירועים, בעוד האמן מפעיל עליכם את קסמיו.
  • כשחתן הבר מצווה מקבל את כל תשומת הלב – כאמור, אמן חושים יודע להתאים את המופע שלו לסוג האירוע. וזה נכון יותר מתמיד לאירוע בר מצווה. האמן יודע שבאירוע זה, חתן בר המצווה הוא המלך, והוא מקדיש לו את כל תשומת הלב.
  • גישה טובה לצעירים – לאמן חושים מקצועי יש גישה מעולה לדור הצעיר. הוא יודע בדיוק מה לעשות כדי ללכוד את תשומת לבם.
  • יש לכם רגעים של נחת – כאשר אמן החושים נמצא בפעולה, אתם, כמבוגרים האחראיים באירוע, יכולים להירגע מעט וללכת לבופה. אבל רק לזמן קצר. אחרי הכול, לא תרצו להפסיד את כל המופע, נכון?
  • דור חדש של קוסמים צעירים – מופע של אמן חושים משפיע רבות על הצעירים, וחלקם אף מחליטים לקשור את עתידם עם עולם הקוסמים ולפתח קריירה מזהירה. ומי יודע, אולי אמן החושים הבא יהיה חתן הבר מצווה?

מישל הקוסם הוא אמן חושים מרתק שכל אחד צריך להכיר. בין אם אתם חוגגים בר מצווה או כל אירוע אחר, הזמינו את מישל והתכוננו לבלתי אפשרי.