יחצ

מגוון רחב של אנשים נתקלים בצורך לבצע העברת כספים מחו"ל לארץ, ואם גם אתם עומדים מול הצורך הזה, ורוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים נכון ובוחרים לבצע זאת בצורה מדויקת על פי חוקי המדינה וכראוי, חשוב לבחור עורך דין מקצועי אשר יוכל להעניק לכם את כל המידע לו אתם זקוקים על הנושא ויאפשר לכם להיות בטוחים כי העברת הכספים תבוצע בצורה הטובה והנכונה ביותר.

כיצד לבצע את ההעברה?

השאלה הראשונה שעליה תוכלו למצוא תשובה בעזרת ייעוץ משפטי מקצועי היא כיצד לבצע העברת כספים מחו"ל לארץ. היום ניתן למצוא דרכים רבות לבצע את ההעברה הזו – גם באמצעות העברות בנקאיות, שירותי תשלומים בינלאומיים כמו PayPal או להעביר מזומן אם אתם מגיעים באופן פיזי מחו"ל לארץ.

setImageBanner('64d31bee-e6ef-4dc7-911d-ae6b89b7f2ee','/dyncontent/2019/3/25/03928e1d-f19b-4a82-899c-5d6b53cadad0.jpg',7742,'',510,80);

ייעוץ משפטי מקצועי בתחום יאפשר לכם להבין מהן הדרכים המתאימות עבורכם, בהתבסס על המקורות של הכסף, גובה הסכום שאתם מעוניינים להעביר, חשבונות הבנק שלכם בחו"ל ובארץ, המדינה ממנה אתם רוצים לבצע את ההעברה ועוד. כל נתון כזה יאפשר לקבל החלטה חכמה ונכונה יותר באשר לדרך המתאימה להעברת הכספים.

כיצד לדווח על ההעברה?

לא משנה באיזו דרך אתם בוחרים להעביר את הכסף, על פי חוקי מדינת ישראל כאזרחי המדינה אתם מחוייבים לדווח על העברות כספיות, אפילו של כספים שהרווחתם בחו"ל. לכן, ייעוץ משפטי מקצועי בתחום המיסוי יאפשר לכם להבין כיצד לדווח על אותה העברת כספים מחו"ל, בין אם אתם אנשי עסקים ובין אם אתם אנשים פרטיים. תוכלו לקבל את כל המידע על הדיווח, התשלומים שיחולו עליכם בעקבות הדיווח כמו מיסים וכדומה, דוחות שנתיים שאולי תצטרכו להגיש ויכללו את אותו דיווח ועוד.

כל פרט כזה יאפשר לכם להיות בטוחים כי אתם מבצעים את העברת כספים מחו"ל באופן חוקי לחלוטין ולא מסתכנים בהסתבכות מול רשויות המיסים או רשויות חוק אחרות בארץ או במדינה ממנה אתם מעבירים את הכספים הללו. ולא משנה אם אלו כספים שמקורם בשירות או מוצר שאתם מציעים כבעלי עסק, או כספים שניתנו לכם באופן פרטי כמו ירושה, מתנה מקרובי משפחה בחו"ל וכדומה.

לסיכום, אם אתם רוצים לבצע העברת כספים מחו"ל בצורה חוקית ומסודרת, או שאתם זקוקים לכל פעולה פיננסית דומה ורוצים להיות בטוחים כי הכל מנוהל באופן חוקי ונכון, פנו אל עורך דין בנקים מקצועי אשר מכיר היטב את התחום, מתמצא בו ויכול ללוות אתכם לאורך כל הדרך ובצורה הטובה ביותר.