טוען רבני – מי שייצג וילווה אותך בבית הדין הרבניטוען רבני הנו אדם אשר הוסמך וקיבל את רישיונו מבית הדין הרבני הגדול במטרה שיוכל לייצג אתכם בפניהם של בתי הדין הרבניים

יהודה אבלס

. עתידים לפתוח בהליך בבית הדין הרבני? מעוניינים להיוועץ לקראת הגשת התביעה? מומלץ להגיע לצידו של הטוען הרבני.

מי עדיף לייצוג טוען רבני או עורך דין?

ראשית, לטוען הרבני ישנה האפשרות לייצג את לקוחותיו אך ורק בפני בתי הדין הרבניים. שנית, בהשוואה לעורך הדין, מומחיותו של הטוען הרבני באה לידי ביטוי בידיעת הדין העברי, המונחים ההלכתיים וכן גם סדרי הדין הנדונים בבתי הדין הרבניים.

setImageBanner('34fd9843-eaa2-4176-b0be-9193d687ddc9','/dyncontent/2019/3/25/03928e1d-f19b-4a82-899c-5d6b53cadad0.jpg',7742,'',510,80,false,37984);

עורכי הדין שסיימו את לימודיהם וקיבלו את רישיונם לטובת עריכת הדין, למדו את הדין האזרחי מבלי שלמדו את הדין העברי.

עם העלייה בביקוש והצורך המובהק במייצגים הבקיאים ומכירים היטב את הדין העברי, שכן זה הוא הדין על פיו דנים בבית הדין הרבני, ניתנה ההחלטה על הכשרתם המקצועית של מייצגים ושמם טוענים רבניים אשר יוכלו להופיע בפניהם של בתי הדין הרבניים ולטעון עבור בני הזוג.

יתרונות הייצוג המשפטי על ידי הטוען הרבני

  • בתי דין רבניים דנים על פי המשפט העברי וכן גם ההלכה היהודית, בהשוואה לבתי המשפט הדנים על פי המשפט האזרחי והמשפט הפלילי.
  • לטוען רבני ישנו הידע המקיף אודות הדין העברי, המונחים ההלכתיים וסדרי הדין על פיהם דן בית הדין הרבני.
  • בסמכותו של הטוען הרבני לייצג אתכם ולטעון עבורכם במגוון רחב של נושאים כגון: עריכתם של הסכמי נישואין וגירושין, תביעות חלוקת רכוש, תביעות כתובה, תביעות משמורת ילדים, הסכמי ממון ועוד.
  • לטוען הרבני בקיאות מעמיקה בכל הנוגע לזכויות ההלכתיות המגיעות לכל אחד ואחת מכם, ובהתאם לכך ידע כיצד לשמור ולהגן עליהם.

לסיכום

הטוען הרבני הנו הדמות המוסמכת לייצג אתכם בבתי הדין הרבניים, הבקיא בדין העברי ובכל המונחים ההלכתיים, סדרי הדין והזכויות המגיעות לכם.

על כן, הטוען הרבני ידע כיצד לייעץ לכם וכן להדריך אתכם על הצד הטוב ביותר לטובת הבנת הבירוקרטיה והתהליך עמו תצטרכו להתמודד בהמשך הדרך.

הרב יהודה אבלס, טוען רבני מוסמך אשר ייצג וילווה אתכם בבתי הדין הרבניים תוך מתן ייעוץ אישי, אכפתיות, מסירות ודיסקרטיות מלאה לכל אורך שלבי ההתנהלות.

פונים לבית הדין הרבני? מומלץ לגשת לצידו של הטוען הרבני אשר ידאג להגן ולשמור על כל הזכויות המגיעות לכם בבית הדין.

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה