צילום: יח"צ

לג'נד בנד להקה לחתונות

חברי הלהקה המוכשרים, שרים קאברים לאין ספור שירים כדי לשמח את הקהל. הלהקה מורכבת מזמרים בעלי רזומה עשיר שמופיעים על במות מרכזיות בארץ עם זמרים מובילים ולהקות אהודות.

בנוסף לכך, הלהקה מורכבת גם מנגנים מוכשרים המנגנים על כלי נגינה מגוונים וכך יוצרים מוסיקה אותנטית ובין לאומית.

setImageBanner('51fdde36-1da8-4ebb-9edd-ac84739a01aa','/dyncontent/2019/3/25/03928e1d-f19b-4a82-899c-5d6b53cadad0.jpg',7742,'',510,80);

לג'נד בנד להקה לחתונות היא להקה שסוחפת את הקהל כיוון שהזמרים שרים מוסיקה שאהובה על הקהל בסגנונות שונים על פי בחירת בעלי האירוע.

פינות המוסיקה במהלך האירוע

בעת קבלת הפנים, הלהקה מתמקמת על הבמה ומנעימה את זמנם של האורחים העושים מינגלינג עם בני המשפחה והחברים. המוזמנים המסתובבים בין דוכני האוכל נהנים מהמוסיקה הסולידית והנעימה הנשמעת ברקע.

בזמן ארוחת הערב, הלהקה נכנסת גם היא לאולם וממשיכה להנעים את זמנם של האורחים במוסיקה שקטה ואהובה, ישראלית, לועזית ומכל ז'רגון שהקהל יאהב.

השואו הרציני הוא על רחבת הריקודים. הלהקה עוברת לשירים האהובים ביותר, לקצב מטורף כדי שהקהל ישמח את החתן והכולה ויתרכז לאורך כל הערב ברחבת הריקודים.

על פי ההצלחות של השירים הראשונים משנים ומגוונים את הרפרטואר שנקבע מראש כדי שהקהל ייהנה מהמוסיקה הסוחפת וימשיך לרקוד עד סוף הערב.

לאחר שהאורחים העייפים חוזרים לכיסאותיהם לפסק זמן של רגיעה והחלפת כוחות, ממשיכה הלהקה לנגן בשעות ה-אפטר פארטי לשמחתם הגדולה של האורחים שמביעים את אהבתם למוסיקה האותנטית הבוקעת מגרונם של הזמרים ומכלי הנגינה הרבים.

גמישות של מבנה הלהקה

לג'נד בנד להקה לחתונות היא להקה מודולרית ולכן היא יכולה להופיע בהרכבים שונים. לדוגמה כמה זמרים וכמה נגנים או כמות גדולה יותר של מבצעים ונגנים בכלי נגינה נוספים. לקוחות המעוניינים גם בפסנתר כנף, הוא יועבר לקדמת הבמה ופסנתרן או פסנתרנית מוכשרים ינגנו בווירטואוזיות מדהימה את המנגינות של השירים ונעימות מוכרות ואהובות.

הגודל המקסימלי של לג'נד בנד להקה לחתונות הוא 50 משתתפים, זהו הרכב מקצועי מוביל שיעמוד בכל האתגרים שיוצבו בפניו, הוא ייתן הופעה מדהימה והקהל כולו יחוש שהוא בהופעה חיה במועדון מכובד. ההנאה מהשירה העוצמתית היא כה גדולה שהקהל עומד על רגליו ומוחא כפיים ללהקה לאורך דקות ארוכות.

בחירת להקה לחתונה

בחירת להקה לחתונה אינה עניין של מה בכך, הזוגות מקשיבים ללהקות השונות  קודם באינטרנט ולאחר מכן בהופעות חיות כדי לתהות על קנקנן המוסיקלי. קליאנטה – החברה למוסיקה לאירועים בחרה לצורך הופעות הלהקה בזמרים בעלי קולות נפלאים ונגנים בעלי יכולות מוסיקליות מופלאות. השילוב ההרמוני ביניהם הופך את הערב לאיכותי ומקצועי מאד. מה שבטוח הוא שהאורחים לא ישכחו זמן רב את החתונה הכול כך מיוחדת.