צילום : pixabay

מורים עם ניסיון

הדבר הראשון והחשוב ביותר באיתור בית ספר לגרפיקה הוא שלמורים יהיה ניסיון. מה זה אומר? זה אומר שאין כמו להתנסות בתחום בשביל "לשחות" בו. אלו צריכים להיות מורים שלא רק יודעים ללמד אלא כאלו שעובדים או עבדו כמעצבים גרפיים, מורים שיש להם את הניסיון הדרוש ושהם חיים את התחום. הם צריכים להבין גם בפרקטיקה ולא רק בתיאוריה ובבואכם למצוא מורה כזה, אתם יכולים בהחלט לבקש לראות עבודות שלו. בית ספר לגרפיקה עם מורים מקצועיים, יותר מישמח להציג בפניכם עבודות של המורים שלו ולא רק של הבוגרים שלו.

יחס אישי

setImageBanner('53079974-ce62-450a-a774-8d65da0fae1b','/dyncontent/2019/3/25/03928e1d-f19b-4a82-899c-5d6b53cadad0.jpg',7742,'',510,80);

בית ספר לגרפיקה כמו כל מוסד אחר שמלמד, חייב לראות כל תלמיד כאילו הוא התלמיד היחיד שלו. כן, צריך לברר על יחס אישי והאם יש כזה דבר בבית הספר, צריך לברר מה קורה אם מפסידים שיעורים ואיך אפשר להשלים אותם ועד כמה אותו בית ספר לגרפיקה מתגייס לסייע. בית ספר לגרפיקה כזה הוא בית ספר שמאפשר לכל תלמיד לבטא את עצמו, ומי שנשאר לעיתים מאחור, מי שלא מצליח להבין הכול מקבל יחס אישי ופתרונות.

הכוונה לעבודה

בית ספר לגרפיקה צריך גם לסייע לתלמידים שלו ביום שאחרי ואת זה לעשות עוד במהלך הלימודים. מה זה אומר? זה אומר שהוא צריך קודם כל לסייע לתלמיד להכין תיק עבודות אותו הוא יוכל להציג בפני לקוחות או מעסיקים פוטנציאליים, והוא צריך גם להיות עם הקשרים המתאימים בשביל להציע את התלמידים שלו. בית ספר לגרפיקה צריך לעשות הכול על מנת שהתלמידים יהיו מוכנים לשוק העבודה, וצריך לכסת כמה שיותר חומר.

איכפתיות ורצון לסייע

הכול בסופו של דבר מתנקז למקום אחד, למקום של אכפתיות ורצון לסייע. מה זה אומר? זה אומר שבבואכם לבחון בית ספר לגרפיקה האם הוא מתאים לכם או שלא, אתם צריכים לברר עם מישהו שלמד שם האם הוא היה מרוצה והאם הוא הרגיש שהוא קיבל יחס אישי. יחס אישי זה אכפתיות לכל תלמיד גם אם הוא לא התלמיד המצטיין ביותר.