יחצ

איך בוחרים מערכת ERP לעסק?

האמת היא, שאחד מהקשיים הגדולים ביותר של מי שרוצה להכניס מערכת ERP לעסק, זו השאלה באיזו מערכת לבחור. כמובן שאם מדובר על מערכת כל כך יעילה וטובה, ברור שיהיו מגוון רחב של מערכות ולכן בחירת המערכת הכי טובה ומתאימה שיש זה לא דבר פשוט. זו הסיבה שבגללה, כאשר אתם מחפשים לכם מערכות שונות של ERP, אנחנו מציעים לכם לבדוק:

  • האם בעלי עסקים אחרים שעושים שימוש באותה מערכת ממליצים עליה?
  • מהם נתוני המערכת ומהם הפונקציות שהיא מציעה?
  • האם זה כולל שימוש בענן?
  • האם תוכלו לקבל תמיכה ועזרה 24/7 במידת הצורך?

setImageBanner('d4753806-a9f4-4211-950e-b49da0c02f9a','/dyncontent/2019/3/25/03928e1d-f19b-4a82-899c-5d6b53cadad0.jpg',7742,'',510,80,false,37984);

הרעיון בשילוב של מערכות מודרניות כאלה הוא לקדם כמה שרק אפשר את העבודה בעסק. לכן יש טעם לבדוק שאתם בוחרים מערכת ושירות שכולל גם עזרה בשעת חירום. אתם לא יכולים להגיע למצב שבו אתם עובדים עם מערכת מסוימת שלא באמת עובדת כמו שצריך ושלא תכלול שירותי תמיכה מרחוק בעת צרה.

כמה זה יכול לעלות לעסק שאתם מנהלים?

זה ברור שכל מערכת משוכללת שאתם רוצים להכניס לעסק שלכם תעלה כסף, אך מצד שני, האם זה אומר שחובה לשלם מחירים גבוהים? לא כך הדברים. לכן, בין אם אתם חושבים על מערכת ERP ובין אם תרצו לשלב כל מערכת אחרת, אנחנו מציעים לכם לבדוק גם כמה זה עולה. ראשית, האם אתם עומדים לשלם תשלום חד-פעמי או שזו הולכת להיות התחייבות כלכלית חודשית? שנית, האם המחירים נראים לכם סבירים? כמובן שכאשר מדובר על מערכות משוכללות באמת טבעי שיהיה עליכם לשלם עליהן, אך לא תמיד המחיר חייב להיות גבוה במיוחד. אל תשכחו: עצם העובדה שיש כמה חברות שעובדות בתחום ומציעות שירות כזה, מעידה על כך שיש תחרות. זה אומר שאם תבקשו הצעות מחיר מכמה חברות שונות תוכלו לקבל מושג ברור יותר על המחירים וכך לבחור את המערכת הנכונה עבורכם.