יחצ

איפה כדאי לעבור סדנאות פיתוח מנהלים?

אם תעשו חיפוש קצר אתם תראו שסדנאות שונות בתחום כמו פיתוח מנהלים ניתן לעבור בלא מעט מקומות. לכן עולה השאלה – כיצד נבחר את המקום הכי טוב שיש? והאם בכל מקום פיתוח מקצועי למנהלים יוכל להיות מספיק מוצלח, רציני ומושקע? התשובה היא כמובן לא. לכן, אם אתם יכולים לעשות מחקר קצר ולראות שאתם בוחרים סדנא שתהיה מספיק טובה, מה פתאום שתוותרו על כך? פיתוח מקצועי למנהלים זה משהו שכדאי לעשות במקום שבו הסדנאות:

  • כמה שיותר מעניינות
  • מגוונות
  • כוללות אינספור סימולציות

setImageBanner('13881f07-1238-4cdf-8f94-b512897dbb05','/dyncontent/2019/3/25/03928e1d-f19b-4a82-899c-5d6b53cadad0.jpg',7742,'',510,80,false,37984);

בנוסף, בין אם אתם חושבים שמנהלי המחלקות צריכים ללמוד יותר על פרזנטציה ובין אם אתם רוצים שהם ילמדו על נושאים אחרים, יש לבדוק את הסילבוס ואת התכנית של הסדנא. אל תשכחו גם לברר שאכן מדובר על סדנאות שאחרים ממליצים עליהן, כי איזה טעם יש לבחור בסדנא שלא כולם יצאו ממנה מרוצים? המלצות על סדנאות שונות בתחום הזה תוכלו, כמובן, לקרוא באינטרנט, אז למה אתם מחכים?

האם מדובר על השקעה כלכלית גדולה מאוד?

עד היום תמיד כשיצא לכם לחשוב על סדנאות שונות של פיתוח מנהלים וויתרתם על הרעיון כי היה נדמה לכם שזה עלול להיות יקר? לא היה לכם ברור איך להתמודד עם ההוצאה הכלכלית הזאת? אם כך, כדאי לדעת שהיום זה כבר לא המצב. מטבע הדברים, אם יש יותר מקומות שבהם מנהלי המחלקות שלכם יוכלו לעבור סדנאות כאלה, הרי שיש גם קשת מחירים נרחבת ולא מעט תחרות. זה אומר שלא כדאי לכם להתעצל ובהחלט מומלץ להתחיל לבדוק את המחירים כבר עכשיו. זכרו: זה שסדנא מסוימת בתחום הזה יכולה להיות יקרה יותר זה לא אומר שהיא תמיד תהיה גם יותר מעניינת או מועילה למנהלי המחלקות. לכן רצוי לעשות מחקר, לברר במה בדיוק אתם בוחרים ולאן אתם מתכוונים לשלוח את מנהלי המחלקות שלכם לעבור סדנא בתחום.