צילום : pixabay

כשהשמן נוזל מהמנוע

אטם שמן, או בשמו האנגלי Seal, הוא חלק בלתי נפרד ממנוע הרכב והוא נועד למנוע את דליפתו של השמן במהלך הנסיעה. עם זאת, ישנם מקרים שבהם מתרחשת בכל זאת דליפה במנוע, והיא עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך ולהוצאות כלכליות רבות. אלה כמה סיבות שעלולות לגרום לכך:

  • רכיבים בלויים – ייתכן שהרכב פשוט סובל מעייפות החומר. אטמי שמן בלויים, טבעות בוכנה שחוקות או מחזירי שמן בלתי תקינים עלולים לגרום לדליפה. במקרה זה חשוב לפנות למוסך ולהחליף את הרכיבים. כך שהמנוע יוכל לשרת אתכם לאורך זמן.
  • תקלה במנה המנוע – לעתים צורך המנוע כמויות שמן גבוהות מן הרגיל, גם מבלי שהוא יסבול מדליפת שמן. במקרים אלה ייתכן שיהיה צורך להחליף את המנוע.
  • דליפה בגלל תאונה – אם הרכב שלכם עבר תאונת דרכים, המוסכניק יבדוק, בין השאר, את המנוע על מנת לוודא שהוא לא נפגע.

setImageBanner('f0ec2155-1e83-48dc-8489-fe8c6b4a2be2','/dyncontent/2019/3/25/03928e1d-f19b-4a82-899c-5d6b53cadad0.jpg',7742);

אטמי שמן איכותיים משמשים לא רק כרכיב בלתי נפרד של המנוע, אלא בעוד מגוון רחב של מקומות שבהם יש צורך באיטום: תעשיות, מפעלים ועוד.

מה צריך לדעת לפני שקונים אטמי שמן

בעלי מקצוע רבים מזמינים אטמי שמן המשמשים אותם לתיקונים ולעבודות השוטפות. אך לפני שמזמינים את אטמי השמן, יש צורך לבדוק כמה עניינים הכרחיים. ראשית, יש לפנות לחברה מקצועית שיש לה ניסיון של כמה שנים טובות בייצור אטמי שמן. אם אינכם מכירים חברות בתחום, כדאי להתייעץ עם חברים או עם קולגות בתחומכם אשר עובדים עם ספקים מקצועיים במשך שנים רבות. שנית, ברגע שאתם מוצאים חברה כזו, עליכם לקבל ייעוץ מקצועי בעניין התאמת האטמים למטרתכם. אנשי מקצוע איכותיים יכולים לסייע לכם להתאים את הרכיבים למכונה או למנוע. בדרך זו תוכלו להפיק את המרב מאטמי השמן.