יחצ

מערכת ניהול לידים

הפוטנציאל העצום של מערכת ניהול לידים יצר תוכנות חדשות המחוברות למערכת CRM היוצרים יחד קשר אינטראקטיבי ארוך טווח עם הלקוחות הללו.

שיטת העבודה איתם כוללת שיחות טלפוניות ותיעודן, פגישות, שיחות נוספות לאחר פרק זמן שנקבע, דיוור במערך האוטומטי של המיילים והודעות ענייניות על מבצעים, מפגשים, סניפים חדשים וכל מידע רלוונטי אחר.

setImageBanner('e12030d6-2df0-4fc1-93d8-7faefc335681','/dyncontent/2019/3/25/03928e1d-f19b-4a82-899c-5d6b53cadad0.jpg',7742,'',510,80);

אפיון מערכת הלידים

המפתח לקידום תהליכים עם לקוחות והשגת תוצאות היא באפיון ובפילוח סוגי הלקוחות השונים. לאחר שייקבעו כמה קבוצות שונות על פי גילאי הלקוחות, מין, השכלה, תחום עיסוק וכו',אפשר יהיה לפנות בנפרד לכל קבוצה ולעניין אותה בנושאים המתאימים לה באופן קונקרטי. כך מעלים את סיכויי ההצלחה ליצירת קשר איכותי עם הלקוחות שיוביל למכירות נאות.

מערכת ה CRM מטמיעה את הנתונים הרלוונטים ויוצרת בסיס נתונים יציב לכל מוצר או פרויקט נדל"ן הכולל אלפי שמות של לקוחות פוטנציאליים השמורים על הענן.

חברות רבות העוסקות בתחומי עיסוק שונים כמו פיננסיים, שיווק, תקשורת נדל"ן ועוד, הכירו ביכולות המופלאות של מערכת ניהול לידים והם החליטו לרכוש אותה כדי לקדם את עסקיהם. התוצאה מוכיחה מעל לכל ספק כי ההכנסות הכספיות היו טובות הרבה יותר מאז כניסת המערכת לעבודה שוטפת וניצול מלוא יכולותיה.

חיבור למערכות הקיימות בעסק

מערכת ניהול לידים משתלבת באופן מלא עם מערכות התוכנה הקיימות בעסק. באמצעות ממשקים המידע עובר מהמערכות הישנות, מייבאים ומייצאים נתונים מהאקסל, משתפים מסמכים קיימים עם תוכנת וורד ומתחברים לכל רבדי האאוטלוק.

גיבוי ממוחשב

מערך הנתונים המצטבר במערכת ניהול לידים הוא גדול מאד ולכן מאחסנים אותו על ענן. המטרה היא שלא יהיו חלילה תקלות במערך המחשוב במשרד שיגרמו לקריסת המערכת ולאיבוד הנתונים הכול כך חשובים.

שחזור נתונים הוא הליך סבוך שלא תמיד מצליח. במקרה של מערכת ניהול לידים לא לוקחים סיכונים ומאחסנים את כל המידע על הענן.