צילום: stock.adobe.com

הקשר בין שמירה על שלום בית לעזרתו של בלש פרטי בגידות

יש שחושבים כי בלש פרטי בגידות עלול להביא גילויים שיפגמו במערכת היחסים על פניה, מאידך, המון פעמים, בלש פרטי יכול לשקם את הזוגיות ולהשיב את האמון האבוד. זה יכול לקרות לכל אחד בכל שלב בחיים, יש בגידות כבר בתחילת הנישואין או הקשר ויש לאחר כמה שנים. השאלה הראשונה ששואל הנבגד את עצמו היא "איפה שגיתי"? חשוב שלא להלקות את עצמכם ולא להיות שיפוטיים, מאידך ,באותה הנשימה, אסור להיות שאננים ולדעת את מאפייני הבגידה עצמה. זה יכול להיות רצון עז לריגוש או חיפוש משהו שונה לאחר שנות נישואין ארוכות ללא רגש. סיבות נוספות לבגידה קשורות גם בשגרה שוחקת את המערכת יחסים בעוד הבגידה מתחזקת" את מערכת היחסים העומדת להיגמר. סיבות נוספות לבגידות נובעות גם מקושי כלכלי, חיי משפחה קשים, תסכולים במקום עבודה ואפילו קונפליקטים בלתי צפויים בין בני הזוג. כך גם קושי במערכת היחסים התפוגגות האהבה ולעיתים – אם לא "עולים" על זה בזמן אי אפשר לחזור לנקודת ההתחלה.   

האם כל בגידה גורמת לפירוק היחסים?

setImageBanner('df5e3e58-3a25-4a2a-a2f6-bfaa2b3d5ded','/dyncontent/2019/3/25/03928e1d-f19b-4a82-899c-5d6b53cadad0.jpg',7742,'',510,80);

בלש פרטי בגידות יודע לזהות את זה, העולם מחולק לשניים, מצבים בהם בגידה מפרקת חיים שלמים או המעצימה את החיים. אפשר בהחלט לעלות מהמקום הנמוך לגבוה גם לאחר בגידה, אם רק מבינים את חשיבות הסיוע של בלש פרטי מיומן המעורב בעניין. במקרים בהם ייעשו כל המאמצים ולא יצליחו להסדיר את החיים, החוקר הפרטי הוא זה שיביא את ההוכחות החותכות למעשה הבגידה. חשיבות ההוכחות קריטית ביותר, מכיוון שאם ההוכחות אינן חוקיות, לא רק שהן עלולות לסבך אתכם אלא גם להחליש אתכם במעמד בית המשפט. 

הכרטיס אל השקט הנפשי שלכם מתחיל ונגמר בהמון תשומת לב למתרחש מסביב ואם זה לא מספיק- אלירן פרץ – כי מגיע לכם לדעת את האמת!