רשלנות רפואית

ההמלצה היא למצוא עורך דין רשלנות רפואית ולא עורך דין שזה גם תחומו, כי אם עו"ד שזהו תחומו העיקרי. בכדי לבסס את העילה בגין תביעת הנזיקין שנגרמה בשל רשלנות רפואית, על התובע יהיה להוכיח, כי אכן נגרם לו נזק פיזי כמו נכות, פגיעה בתפקוד היום, יומי  או עיוות כלשהו.

מהי ההגדרה של רשלנות רפואית?

ההגדרה של רשלנות רפואית, הינה חסר נקיטה של זהירות מספקת מצד הגורם המטפל, מה שגרם לנזק למטופל שניתן היה למנוע. ישנן תביעות רבות בגין רשלנות רפואית הקשורות לניתוחים, ניתוחים פלסטיים, מעקב היריון ולידה ועוד. אחד התחומים הנפוצים  בנושא זה הינו רשלנות רפואית בלידה. למשל התרשלות שנעשתה מצד הרופא אם במהלך לידה, או בדיקות חשובות שיכלו למנוע מומים מולדים, כל אלה, יכולים בהחלט להיות עילה לתביעה וקבלת פיצויים להורים ולתינוק שנולד עם מום כלשהו. תביעות רבות בנושא רשלנות רפואית בזמן הלידה או במעקב היריון רק עולות ועורכי דין רבים שזה תחומם עסוקים בשל ריבוי תביעות אלה.

setImageBanner('f29221f7-9fd7-4a8a-be1b-9e2dae0bc4c3','/dyncontent/2019/3/25/03928e1d-f19b-4a82-899c-5d6b53cadad0.jpg',7742,'',510,80);

 

היו בקשר מתמיד עם עו"ד לרשלנות רפואית שמייצג אתכם

 

כאשר מגישים תביעת רשלנות רפואית, עורך דין רשלנות רפואית, ינחה אתכם לגבי החומר הרפואי שיש לאסוף בתיק, הבדיקות שיש לבצע, החמרת מצב, הוצאות על הבדיקות, הנסיעות, אובדן ימי עבודה ועוד. יש להיות בקשר מתמיד עם עוה"ד שלכם, על מנת שתהיו מעודכנים כל העת, אם יהיו אי אילו שהם התחדשויות בתיק. תביעה זו אמנם לוקחת זמן ועו"ד ישר, יוכל לומר לכם כבר מלכתחילה אם יש לכם בכלל עילה לתביעה.