צילום: לוטוס, בפתח תקווה

לברוח אל עבר ההרפתקה

מעוניינים להתנתק מכולם? לנפוש בזוג בלי שאיש יפריע את המנוחה? בלי שאיש ידע? אל תרחיקו לכת למקומות הומי אדם, שם קיימת אפשרות כי מישהו יעלה על העלילה עוד לפני שהיא התחילה.

חדר לפי שעה יהיה פתרון מושלם למי שמחפש דיסקרטיות בלי לתת דין וחשבון לאיש, למי שמחפש לפנק ולהתפנק במשך שעות - ללא גבולות של מותר ואסור.

setImageBanner('6413550a-4d15-43b3-a54f-2e6d2910bbf5','/dyncontent/2019/3/25/03928e1d-f19b-4a82-899c-5d6b53cadad0.jpg',7742,'',510,80);

לפרטים נוספים, היכנסו לקישור הבא: צימרים בחיפה

 

תמונות באדיבות: לוטוס

 

לפעמים הניתוק הוא הכרחי, הבריחה מהחיים המציאותיים נדמית לכם כפתרון אולטימטיבי.

אנחנו לא הרשות השופטת, המחוקקת או המבקרת, לכן האחריות לזוגיות שלכם כמו גם לחירות שלכם תלויה בכם בלבד. אם תמונת המצב כוללת מספר שעות של שכרון חושים בלי שאיש ידע או יבין זוהי בחירתכם בלבד, אך אם כבר, עשו זאת בחוכמה וחפשו צימרים עם הבטחה לפרטיות ולאינטימיות מוחלטת בלי שתידרשו למאום. באים, נהנים, מתמזגים באווירה קסומה וחוזרים הביתה אל חוף המבטחים הידוע.

צפו בצימרים בנווה שאנן

כשחנוק לכם בגרון

לפעמים מדובר רק במשבר אישי שאתם עוברים והמחנק בגרון שולח אתכם אל מחנה ההרפתקאות, שם אין לכם חוקים, אין כללים, יש רק רצון ותשוקה להוביל את עצמכם לאווירה שונה, בחלקה רומנטית, בחלקה מסוקסת, בחלקה מפצה על מה שחסר לכם בחיים, לרוב מדובר במצבים רגשיים לא פתורים.

מבחר צימרים בנשר

לפעמים הבחירה בניתוק היא האופציה לדעתכם, ואין איש שיכול להימצא בכובע שלכם, לכן חפשו את הדרך הנכונה לשמור על מוסריות בלי ללכת לאיבוד, אך אם בכל זאת אתם מרגישים כי משחקי המחבואים הם הדברים הנחוצים, קחו פסק זמן מן המחשבה, חפשו אופציה בטוחה שתשמור עליכם מוגנים מפני הפתעות לא צפויות. חדר מבודד ללא הפרעות  יאפשר לכם זמן איכות בשניים. כל היתר תלוי בכם בלבד.

 

ניתן לצפות בקישור הבא: בצימרים בהדר

בחירת חדר אקסקלוסיבי

למתגוררים באזור חיפה והצפון, כדאי לחפש צימרים בחיפה. הקפידו לחפש חדר אסתטי ומהודר, חדר אקסקלוסיבי שימתיק את החוויה כי אין לנו ספק שלא בכל יום מזדמן לכם לעוף אל עבר הדמיון למקומות רחוקים של תענוגות הגוף והנפש, תענוגות החיים.

אם אתם כבר בעניינים, לכו על סטייל שיש בו עיצוב, יוקרה, חדר מרווח ורומנטי, מקלחת מפנקת ואולי אטרקציות נוספות – כל אלה יעצימו את הרגע הנדיר שבו אתם מתמכרים רק לעצמכם ולאדם שאתכם.

 

היכן ממוקמים החדרים?

צימרים בחיפה יכולים להימצא בשכונות שונות – חדשות או ישנות – באזור תעשייה או באזורים סואנים יותר. הבחירה בחדר צריכה לקחת בחשבון את רמת ההתבודדות שלו ביחס למקומות האכלוס, המחיר הנדרש להשכרה, קביעת הזמן הנדרש (כל עוד אתם משלמים בזמן, לאיש לא יפריע אם תחליטו גם לישון בחדר ששכרתם). אתם לא צריכים לחפש רחוק מדי כיום כי האינטרנט פתוח לכולם, אתרי ההשכרות יציגו לכם חדרים יפהפיים ומתאימים לצרכים שלכם – חדרים יוקרתיים ברמה גבוהה, חדרים שיש בהם סטייל ואנרגיה חיובית, אור והבטחה לבאות.

אין ספק שהמקום שבו שוהים יכול לעודד לרומנטיקה מוגברת כל עוד החדר מעוצב באלמנט זוגי ורך, אלמנט שיש בו נופך משמעותי עבור האנשים שבוערת בהם התשוקה ומעוניינים להשתמש בה כדי ליצור סצנה פסטורלית כמו מתוך סרט שהסוף שלו לא באמת ידוע מראש, אך הוא מתוק מתוק.