צילום : pixabay

למי מתאים קורס פוטושופ למתחילים?

 קורס פוטושופ למתחילים מתאים לכל מי שמעוניין לעבוד עם התוכנה, ללמוד עיצוב גרפי או לעבוד בתחום יצירתי שקשור לתמונות. אין צורך לדעת לצייר אם כי כשרון ציור הוא יתרון בכל מקרה. הנרשמים לקורס יקבלו את כל מה שדרוש באופן בסיסי על מנת להתחיל לעבוד עם תוכנת פוטושופ ולהתקדם אתה הלאה.

למה ללמוד דווקא פוטושופ?

setImageBanner('1fb28761-4b3f-470b-92b1-3dd7f561b87d','/dyncontent/2019/3/25/03928e1d-f19b-4a82-899c-5d6b53cadad0.jpg',7742);

פוטושופ הוא כלי עבודה שנחשב לעיקרי והמרכזי בעבור כל מי שעובד במקצועות העיצוב. מקצוע זה כולל הדמיות, עיצוב פוסטרים וגיליונות, ביצוע של חיתוך ועוד תוצרים רבים שניתן להפיק בעזרתו. כל אדריכל או מעצב ישאף לעיצוב הטוב ביותר שניתן לבצע, ועל כן מומלץ לבחור בתוכנה שהוכיחה את עצמה במשך כמה עשורים. שליטה בתוכנה תבטיח לכם עבודה ברמה גבוהה ולקוחות מרוצים ושבעי רצון.

הקורס מותאם במיוחד למעצבים ואדריכלים, אך גם אנשים שלא עובדים בתחום יוכלו להירשם ולהתחיל לעבוד עם פוטושופ. בדרך כלל מדובר על מפגשים חד שבועיים בשעות הערב והם יתאימו גם למי שמעולם לא עבד עם התוכנה. מי שכבר עובד עם פוטושופ יוכל לשדרג את העבודה שלו וללמוד לעבוד בצורה מקצועית וחכמה. במהלך הקורס נותנים המרצים תרגולים רבים ועבודה על פרויקטים אמתיים, וכמובן שישנן מטלות שונות שמומלץ לבצע בבית בכדי לתרגל את התוכנה.

מה קורה בסוף הקורס?

מי שמסיים את הקורס בהצלחה יוכל לבצע מגוון פעולות שלא הכיר לפני כן. בתום הקורס תדעו כיצד לשדרג הדמיות באופן כזה שלא יבדילו בין המקור לתוצאה שלכם. תוכלו להוסיף אפקטים של תאורה ותנועה, תהיה לכם אפשרות לשלב תמונות רקע של צמחיה ועוד.

על מנת להפוך את התחביב למקצוע תעשו שימוש בכלים מקצועיים ותקבלו ידע חשוב שיקדם אתכם ממעמד של חובבנים לבעלי מקצוע בתחום. למעשה מדובר על כרטיס כניסה אל עולם העיצוב ולכם תהיה אפשרות לקבוע כיצד העולם יראה דרך עיניהם של הגולשים הרשת או הצופים בטלוויזיה.