תוכן שיווקי

מדוע חשוב לרכוש רישוי מיקרוסופט לבית העסק שלכם?

תוכנת מיקרוסופט נחשבת כיום לתוכנת ההפעלה הפופולרית ביותר בקרב משתמשי מחשבים ברחבי העולם. זו היא דרך נוחה, ובסיסית במיוחד לבצע פעולות פשוטות במחשב. ועל כן זו נחשבת תוכנה שמייצרת סביבת עבודה נגישה מאוד ונוחה. כדי להשתמש בתוכנת מייקרוסופט בצורה הטובה ביותר, גם אתם כמו כל בעל מחשב פרטי אחר, נדרשים לרכוש רישוי מיקרוסופט. הרישיון הוא בעצם התשלום אותו אתם מעבירים לחברת microsoft, על השימוש שעושים העובדים שלכם ברכיבי התוכנה שונים, במחשבים בעסק. החל מהעובד הזוטר ביותר ועד למנכ"ל החברה, כולם יכולים לנצל בצורה אופטימלית את מערכת ה microsoft, ולכן אתם רוצים להסדיר מבעוד מועד את נושא הרישוי למייקרוסופט והתשלום.

 הרכישה של רישוי מיקרוסופט לעסקים, היא שונה בבסיסה מרכישה של רישיון פרטי. זאת בשל העובדה שישנם מסלולי רכישה שונים, אשר מתאימים לכל גודל החברה ולצרכים המשתנים של העובדים שלכם. בדיוק מסיבה זו, כאשר אתם רוצים לרכוש רישוי מיקרוסופט שמתאים לבית העסק שלכם, מומלץ להסתייע בשירותיו של בעל מקצוע אשר יכול לאפיין את הצרכים שלכם. לעיתים רבות אתם לא צריכים לרכוש את כל תוכנות מייקרוסופט בכדי לעבוד בצורה יום יומית נוחה ויעילה. לכן, חשוב לבצע מיפוי של צרכי העובדים ולרכוש רק את הרישיונות שהולמים את הצרכים שלהם. החיסכון בעלויות, מאפשר לכם להשקיע את הכספים באספקטים אחרים של העסק ולשמור על רמת עבודה מקצועית במיוחד.

setImageBanner('8da71339-f31c-4942-9cd4-d49cd190b5fa','/dyncontent/2019/3/25/03928e1d-f19b-4a82-899c-5d6b53cadad0.jpg',7742,'',510,80,false,37984);

רכישת רישיון מחברה אמינה - תעודת הביטוח שלכם

רכישה של רישוי מייקרוסופט, היא רכישה שמאפשרת לכם להפעיל את כל התוכנות הבסיסיות ביותר למחשב כמו למשל תוכנת וורד (Word) הפופולרית ללא תקלות או שגיאות. כמו כן כאשר אתם עובדים על תוכנת מייקרוסופט עם רישיון עבודה מקורי, מחשבי החברה שלכם יעבדו בצורה מהירה וחלקה יותר, ללא תקלות או האטות מערכת המחשוב לאורך תקופה ארוכה יותר נקודה מה שמוביל בסופו של יום לקצב עבודה יעילה יותר, ופחות פניות של העובדים שלכם למחלקת התמיכה הטכנית במהלך יום העבודה. לכן, אתם רוצים להבטיח שיש לכם רישיון ל microsoft לכל מחשבי החברה בכל שנה מחדש.