צילום: יח"צ

ולכן הייתי המום כאשר הבנתי שיש נושא שבו לא נתקלתי במאמר מקיף המסביר לבעלי עסקים את החשיבות ההכרחית של הפקת חולצות מודפסות לעובדים של העסק.

חולצות מודפסות לעסק אינן יקרות להפקה!

אתה בתור בעל עסק תופתע כמה זול להכין חולצות לעובדים שלך! בבחירה נבונה של שיטת ההדפסה כמות חולצות של מינימום  30 והדפסה בצבע אחד או שתיים ולא יותר תוכל להפיק כ30 חולצות בכ600 שקלים בלבד! סכום מזערי עבור חולצות ל30 עובדים שונים.

setImageBanner('bfbe0c6d-a790-4832-9838-b96d7c60a10c','/dyncontent/2019/3/25/03928e1d-f19b-4a82-899c-5d6b53cadad0.jpg',7742,'',510,80);

אפשרויות העיצוב – הגדלים – הגרפיקה והמיקומים כמעט בלתי מוגבלות!

חולצות חלקות למעצבים גרפיים הם כמו קאנבסים לבנים לאמני ציור המחזיקים מכחול, האפשרות ליצור משהו מדהים מכלום. הטכנולוגיה שכל כך התקדמה בשנים האחרונות ומאפשרת ליצור דברים מדהימים. ואפשרויות ההדפסה כמעט בלתי מוגבלות.

אספקה מהירה מאוד שתפתיע אתכם לטובה

לצורך הדוגמא ניקח עסק קטן אשר ידפיס 30 חולצות – זמן ההכנה של 30 חולצות בדפוס משי בצבע אחד יכול לנוע לערך כחצי שעה בלבד. יש אירוע בקרוב והעובדים שלך הולכים להסתובב בין הקהל? מומלץ לצייד אותם בחולצות ממותגות לפני האירוע, האספקה מהירה ואתה בהחלט יכול להספיק.

הרבה אפשרויות של חולצות לבחור מהם

אתה רוצה חולצות דריי פיט? אין בעיה אפשר להדפיס עליהם, או אולי חולצות כותנה רגילות? או שאתה בכלל רוצה להביא את החולצות משלך שקנית בהודיס או פוקס – גם אין שום בעיה אפשר להדפיס על כל סוג חולצה אפילו שאתה מביא אותה. אם אתה מעדיף חולצות כותנה רגילות הרשה לי להמליץ לך להקפיד לרכוש חולצות עם גרם כותנה גבוה, איכות החולצות נמדדת במספר הגרמים של הכותנה שהיא מכילה. ככל שהגרם יותר גבוה החולצה יותר עבה ויותר איכותית לאחר שימוש רב וכביסות.

חסכון בזמן להחליט "מה אני אלבש?" כל בוקר!

בלי קשר לעבודה שהעובדים שלך כולם ייראו אותו דבר – מדוגמים ושייכים לאותו עסק. אתה תחסוך לעובדים שלך המון זמן בבקרים על ההחלטה "מה אני אלבש?" במיוחד עם העובדות שלך הם בכלל נשים!

פרסום פרסום ושוב פרסום

שום דבר לא יקדם את העסק שלך כמו העובדים שלך כאשר הם לובשים את הלוגו והמספר טלפון שלך והשירותים שאתה מספק על חולצה בין אם הם אחרי העבודה הולכים למכולת או בזמן העבודה כל זמן שהם ילבשו את החולצה שלך עם הפרטים שלך אתה זוכה לפרסום שלא עולה לך כסף !

לא משנה איפה אתם גרים

בעבר בשביל להזמין חולצות היו מפעלים מאוד מסויימים שיכלו להדפיס חולצות בשיטת דפוס משי הותיקה, כיום, גם אם תרצו 10 חולצות תוכלו לנסוע לחנות מקומית המבצעת הדפסה על חולצות בכפר סבא, בפתח תקווה, בתל אביב או בכל מקום ופריפריה בארץ ותוכלו להמתין כשעה ולקבל חולצות מודפסות!

לסיכום

הדפסה על חולצות בשונה מהדפסה על בוקסרים לצורך הדוגמא היא פרסום לעסק שלך, היא גלויה לכל היא נשארת על העובדים לפני ואחרי שהם באים או הולכים מהעבודה ואתה לא יכול לוותר על אפיק שיווקי זה. במיוחד בהתחשב בעלויות הנמוכות שעולה להפיק חולצות מודפסות.

צריך עזרה בעיצוב הגרפיקה? צריך עזרה בלהחליט איזה סוג הדפסה מתאימה לך או מה הכמות שאתה צריך? אנו יכולים לייעץ לך בשמחה וללא עלות. פנה אלינו לפרטים נוספים

מגוון כפר סבא