ההתכנסות להפנינג הרוחני שמפיקה קורל מנשרוב, תיפתח במסעדת "ויסטה" אשר בחוף דלילה באשקלון. שם ייהנו המשתתפים מכיבוד קל לצלילי מוסיקה רוחנית ונעימות של הרכב נגנים שיגיעו במיוחד אל המפגש הייחודי. זהו ביטוי נוסף לנתינה האין סופית של קורל מנשרוב והוא משלב אהבת חינם, רוחניות, התעלות, התחדשות והיטהרות בדומה למכלול האירועים אותם היא מקיימת ברחבי העולם, אירועים מרוממי נפש, מעוררי שמחה ועונג המביאים ברכה לכל מי שנוטל בהם חלק.

קורל מנשרוב ידועה כמורה רוחנית, מאבחנת, מתקשרת והילרית מזה 40 שנה. את פעילותה הרוחנית היא החלה באשקלון ומאז פרחה למחוזות רחוקים של יבשות וימים, ונגעה בחייהם של עשרות אלפי בני אדם ברחבי הגלובוס. כדבר שבשגרה היא פותחת דלתות רוחניות לאנרגיות מופלאות ולמימדים גבוהים, ומסתייעת בהם להיטיב עם רבים ככל האפשר, בכל מקום ובכל דרך. בדרכה הייחודית, עם יכולותיה הנדירים, הידע האינסופי וניסיונה רב השנים, היא חולקת, עם הזולת אהבה, ידע וכלים מעולם הרוח המופלא והאין סופי.

לקראת האירוע מסרה קורל מנשרוב: "עבורי זוהי מסורת לקיים מדיטציה המונית בישראל, כך אני נוהגת לעשות מידי שנה ולשמחתי הפעם זה קורה בעיר אליה אני מאוד מחוברת - אשקלון. ההילרים, המרפאים והרבנים שיגיעו יעצימו את האווירה ויחזקו את התפילה ואת ההטענה הרוחנית, המשאלות וכל הברכות שבן אדם שואף עבורו. אני מקווה שאשאיר חותם להתעוררות ואקצור פירות כאשר בפעם הבאה שאגיע לישראל, אראה אנשים שמחים יותר".

 

ההשתתפות במדיטציה הינה ללא עלות, בהרשמה מראש בטל' 054-9759222.