דוברות העירייה

נוכח ההנחיות החדשות של משרד הבריאות להתמודדות עם התפשטות נגיף הקורונה, בדגש על פעילות תרבות, מסחר ופנאי, החליטה עיריית אשקלון, ביוזמת ראש העיר, להתגייס למאמץ למען העסקים הקטנים בעיר ולאפשר לאלה המפעילים שירותי משלוחים, לקבל פרסום בעמוד הפייסבוק העירוני, ולאפשר ליותר לקוחות פוטנציאליים לקבל מהם שירותים.

בעלי עסקים המפעילים בימים אלה שירותי משלוחים, המעוניינים לקחת חלק במיזם, מוזמנים להשאיר את פרטי בית העסק בתגובה לפוסט שיועלה בעמוד הפייסבוק של עיריית אשקלון ויכלול את כל המידע הרלוונטי על בתי העסק והשירותים המוצעים בהם. העירייה אף תקדם את הפוסט על מנת שיגיע לקהל רחב ככל הניתן - https://www.facebook.com/Ashkelon.muni/.
*ראש העיר, תומר גלאם:* "עיריית אשקלון נחושה לעשות כל מאמץ לסייע לבעלי עסקים בעיר בשעה קשה זו. אנו מודעים היטב למציאות הכלכלית הכמעט בלתי אפשרית מולה הם מתמודדים כיום. רק בשבוע שעבר קיבלנו החלטה לדחות את תשלומי הארנונה לעסקים, ואנו בוחנים כל העת דרכים נוספות להקל עליהם.
"אני קורא גם לתושבים להתגייס למשימה החשובה הזו, לסייע לבעלי העסקים ולהיעזר בשירותיהם. רק בזכות הערבות ההדדית בינינו, נוכל לעבור את התקופה המאתגרת הזו בשלום".