בטקס חגיגי חולקו תיקים מוגנים מפני רסיסי הקאסםבטקס שנערך השבוע במתנ"ס וולדנברג באשקלון חולק השלב הראשון של התיקים שאמורים להגן על התלמידים בשעת

בטקס שנערך השבוע במתנ"ס וולדנברג באשקלון חולק השלב הראשון של התיקים שאמורים להגן על התלמידים בשעת חירום

בטקס מרשים במתנ"ס וולנדברג בעיר, בפני תלמידי בתי הספר באשקלון, חולקו כ-500 תיקי בית ספר ממוגנים תרומה של נוצרים אוהבי ישראל לילדי העיר. "התורמים הנפלאים הודיעו לי כי יחלקו אלפי תיקים נוספים והיום זו המנה ראשונה. אני רוצה להודות לתורמים הנפלאים מאמריקה. ולכם ילדים יקרים אני מאחל שלא תצטרכו להשתמש בו", אמר ראש העיר, בני וקנין בטקס היום. ארל קוקס מהתורמים אמר בדבריו לילדי אשקלון: ״אילולא ראש העיר בני וקנין ששכנע אותי לתרום לאשקלון מיגוניות וגם תיקים ממוגנים לא היינו מחלקים לכם היום. הוא אוהב אתכם והחלטתי שהמיגוניות והתיקים יגיעו לעיר אשקלון ולא לערים אחרות. מאוד עצוב לי מה שקורה כשטרוריסטים יורים על ישראל ועל אשקלון וככל שיהיו טילים כך נסייע לכם". ארל קוקס גם שלף צ'ק על סך 5,000 דולר ומסר אותו לראש העיר כדי לרכוש עוד תיקים.

להזכירכם, ארגון ללא מטרות רווח, שנקרא THE SHIELD OF DAVID (מגן דוד), נוצרי אוונגליסטי אוהבי ישראל  הציג טכנולוגיה פורצת דרך באפודי מגן לישראל שנבדקו ע"י מעבדות WHITE שהינן מובילות בבדיקות בליסטיות בארה"ב. מנכ"ל הארגון בארט ברית, הציג לאחרונה בשידור ארצי בטלוויזיה האמריקנית את התיקים שהינם קלים מבחינת משקל ומשמשים הגנה מפני קליעים. ברית אמר: "הצורך בהגנה לתושבי ישראל הינו מאוד חשוב וזאת לאור האיום המתמשך באזור הדרום מצד החמאס בעזה והשליטה של חיזבאללה בלבנון. המשימה שלנו כנוצרים אוונגליסטים היא להציע עזרה לעם ישראל היכן שהיא נחוצה. אנו צריכים להראות את התמיכה שלנו ולעמוד בסולידריות עם ישראל". אפודי המגן מכילים שריון גמיש שיכול לעצור כדורים שמגיעים במהירות של 2,150 שניות ורסיסים של רקטות קאסם.

[fbphotos id=390296004381632]

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה