הפנינג בחירות באורט רונסון אשקלון: 55% תמיכה ל"ליכוד-ביתנו"יום חג בבית ספר אורט הנרי רונסון באשקלון סיירת הדמוקרטיה  מטעם אתר מאקו הגיעה היום (ג) לבית הספר

יום חג בבית ספר אורט הנרי רונסון באשקלון סיירת הדמוקרטיה  מטעם אתר מאקו הגיעה היום (ג) לבית הספר  ליום הפנינג של  בחירות בהשתתפות רוב המפלגות המתמודדות בבחירות לכנסת הקרוב  וח"כ אלכס מילר  מתנועת הליכוד בתינו שהגיע לייצג את המפלגה בתיכון הצליח לסחוף את התלמידים. יש עתיד הרחק מאחור עם 14% תמיכה, הבית היהודי 10 אחוז תמיכה.

הליכוד ביתנו  חזק ביותר בעיר אשקלון עם 55% אחוז תמיכה בקרב המצביעים, הרחק מאחור במקום השני, יש עתיד, עם 14%, אחר כך הבית היהודי (10%), קדימה ו"כלכלה" עם 5% תמיכה  והעבודה עם 4%, התנועה 2%,התנועה הירוקה וש"ס  1%. בית הספר שספג  מספר פגיעות של  רקטות גראד במספר סבבי הסלמה  כולל בסבב האחרון של מבצע "עמוד ענן" נוטה באופן מובהק למפלגות הימין עם למעלה מ 66% אחוזים תמיכה לעומת מפלגות השמאל 25 %, התוצאה שהשיגה מפלגת "הליכוד ביתנו" מרשימה במיוחד לאור הנציגות הדלה יחסית, מי שעוד הפתיע היא מפלגת "הבית היהודי" למרות שהמפלגה המאוחדת  של נפתלי בנט לא שלחה נציג או הפעילה דוכן  קיבלה  המפלגה 10% מקולות הבוחרים. בהפנינג היום השתתפו יובל צלנר מקדימה, אלכס מילר מ"הליכוד-ביתנו" וניצב בדימוס מיקי לוי מ"יש עתיד". דני גולדשטין "מפלגת כלכלה",  חבר המועצה יורם שפר "מהתנועה הירוקה", אפילו נציגה של תנועת חדש הגיעה אך לא זכתה לאף קול אחד מהבוחרים.

[fbphotos id=467845086595374]
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה