השמים הם לא הגבולטקס השבעה לשלוחת השוחרים של בית הספר ״אורט אפרידר״. הטקס המרגש מסמל את כניסתם של 70 השוחרים הצעירים תלמידי כיתות ט׳ ו- י׳ למערך חיל האויר

יח״צ

ביום שני האחרון הפכה רחבת בית הספר 'אורט אפרידר' הטקס המרגש מסמל את לרחבתמסדרים חגיגית ומרשימה, במסגרת טקס השבעה של 70 שוחריםצעירים, שיהפכו באופן רשמי לחלק בלתי נפרד מהמערך של חילהאוויר. השוחרים הינם חלק מ-158 תלמידים בבית הספר שנמצאיםבמסלול ההכשרה.
לראשונה השנה, נפתחה כיתה ט' של מסלול השוחרות בחטיבת הביניים.

הטקס התקיים במעמד מנהלת בית הספר, הגברת דבורה בוסקילה, מנהל האיזור ברשת אורט, מר מאהר נסר אלדין, סגן מפקד טייסתתחזוקה אווירית, סא"ל אופיר, מפקד גף אויוניקה בבסיס נבטים, רס"ןשחר כהן, מפקד מחוז דרום, רס"ר ניר לוי, ורס"ל דולב גבריאל מפקדשלוחת השוחרים. עוד נכחו בטקס צוות המורים והנהלת בית הספר, צוות מפקדי הכיתות של שלוחת השוחרות הורי התלמידיםומשפחותיהם.

הטקס נערך השנה בסימן 70 שנה  למדינת ישראל, צה"ל וחיל האווירוכמובן כניסתם של 70 השוחרים החדשים בבית הספר.
הטקס נפתח במצעד דגלנים מרשים שהובילו השכבות הבוגרות יא', יב' ויג' הלומדים בבית הספר.

לאחר מכן, נכנסו השוחרים החדשים בצעידה אל הרחבה ונשבעואמונים לחיל האוויר, הטקס נחתם בשירת התקווה וזריקת הכומתות.

מנהלת ביה"ס, דבורה בוסקילה בירכה את התלמידים החדשים: "שוחרים יקרים הנכם מצטרפים למסלול זה בשנה מיוחדת במינה. היוגאים להשתייך למשפחת השוחרים של בית הספר ושל חיל האוויר, אמצו אל ליבכם את היכולת הפלאית ליצור יש מאין ולפרוץ מעברלגבולות המובן מאליו " .

סגן מפקד טייסת תחזוקה אווירית בנבטים , סא"ל אופיר : "שוחריםיקרים , היום אתם מצטרפים באופן רשמי למשפחת חיל האוויר, אנומאמינים בכם, סומכים עליכם וגאים בכם, אתם מהווים את הדור הבאשל החיל המהווה זרוע חשובה בביטחון מדינת ישראל , עלו והצליחו"

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה