מנהל רפואי חדש לשירותי בריאות כללית במחוז דרוםד"ר עלי אלהואשלה מונה למנהל החדש של מחוז דרום כללית ויחליף את ד"ר שלומי קודש שמונה לאחרונה למנהל המרכז הרפואי סורוקה

כללית

ד"ר עלי אלהואשלה החל את דרכו כרופא משפחה במרפאות מחוז דרום והתקדם למנהל מרפאת תל שבע ולאחריה את מרפאת רהט א'. בתפקידו האחרון שימש כמנהל מנהלת נגב דרומי .
ד"ר עלי סיים את לימודי הרפואה באוניברסיטת ורונה שבאיטליה, הוא בעל התמחות ברפואת משפחה ותואר שני בבריאות הציבור מאוניברסיטת בן גוריון. כמו כן, הוא מסיים בימים אלה את לימודי "תכנית ענבר", תכנית יוקרתית של משרד הבריאות ואוניברסיטת תל-אביב הכוללת תואר MBA, התמחות על במנהל רפואי ומנהיגות מחוללת שינוי.
בנוסף להכשרתו המקצועית, פעיל ד"ר עלי במזכירות ארגון רופאי שירותי בריאות כללית, מזכירות ההסתדרות הרפואית והלשכה לאתיקה בהסתדרות הרפואית. הוא חבר הוועדה לאישור תואר מומחה ברפואת משפחה במועצה המדעית.
"אני שמח שנפל בחלקי הכבוד להתמנות לתפקיד המנהל הרפואי בכללית מחוז דרום המעניקה את שירותי הבריאות הנרחבים והטובים ביותר בדרום" אמר היום ד"ר עלי אלהואשלה והוסיף: "התפקיד חשוב ומלא אתגרים, רופאי מחוז דרום מצטיינים ברמתם המקצועית הגבוהה, האכפתיות המסירות וחיבורם לתושבי הדרום. יחד איתם נמשיך לקדם את איכות הטיפול הרפואי למען איכות חיים טובה יותר למטופלינו. בהזדמנות זאת מבקש להודות לד"ר קודש על העשייה הרבה במהלך כהונתו ומאחל לו הצלחה רבה בתפקידו החדש"
מנהל מחוז דרום, מר מיכאל מישורי דרעי " לד"ר אלהואשלה ניסיון רב בניהול והיכרות מעמיקה עם השטח ועם מרפאות המחוז, אני משוכנע שד"ר עלי ימשיך בהובלת המחוז להישגים רבים באיכות הרפואית בראש ובראשונה לטובת בריאותם של מטופלי כללית בדרום. איחוליי להצלחה והנאה בתפקידו החדש, החשוב והמאתגר " עוד הוסיף גם מנהל המחוז את תודתו העמוקה על תרומתו המשמעותית למחוז לקודמו בתפקיד, ד"ר שלומי קודש שכיהן כמנהלו הרפואי של מחוז דרום בשלוש השנים האחרונות ומונה לאחרונה כאמור, למנהל המרכז הרפואי סורוקה.
ד"ר עלי מתגורר במיתר, ואב לחמישה ילדים , הוא יחל את תפקידו במחוז בתאריך 1.2.2018.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה