חנוכת גני רקפת המחודשיםראש העיר, איתמר שמעוני, חנך את הגנים המשופצים במעמד הורי וילדי הגן. בתום הטקס ערך ראש העיר סיור באחד הגנים בעיר ועמד מקרוב אחר טענות ההורים על ליקויים במקום

 

הבוקר (שלישי) נערכה חנוכת גני רקפת המחודשים בשכונת שמשון, במעמד ראש העיר, איתמר שמעוני, הממונה על החינוך, הרב יעקב אביטן, ממלא מקום ראש העיר, תומר גלאם, המשנה לראש העיר, יורם שפר, מנכ"ל העירייה, יורם שפר, מנכ"ל החכ"ל, גלעד אורן, ראש מינהל החינוך, אבי קמינסקי, מנהל אגף החינוך, יצחק בריגה והצוות המקצועי שאחראי על שיפוץ הגנים.

 

השיפוץ, שבוצע על ידי החברה הכלכלית לאשקלון ומחלקת אחזקה בעיריית אשקלון, כלל פיתוח סביבתי, התקנת מתקני חצר, הצללות, משטחי גומי ודשא סינטטי ושיפוץ פנים, שירותים, צבע, חיפוי והחלפת מטבח. לשיפוץ, שעלותו כמיליון וחצי שקלים, קדמה גם הוספת ממ"ד בגן. 

 

הורי הילדים בגנים, הצוות המקצועי והגננות, ליאורה דסיביליה וציונה דהן, הביעו את התפעלותם מהבנים המחודשים ובחצר המטופחת: "מרגע שנולד חזון ועד הרגע שהוא יוצא לפועל יכולים לחלוף עידנים. גם החזון הצנוע שלנו היה משתרך זמן רב לולא אותם יחידי סגולה שאינם מהססים לפתוח את הלב ולהושיט יד להגשמת דברים גדולים. אנו רוצים להודות בראש ובראשונה לראש העיר, איתמר שמעוני, לכל צוות העירייה ולכל העוסקים במלאכה על נדיבותכם הרבה ועל תרומתכם הרבה מאין כמוה. תודה גם להורים שהלכו איתנו יד ביד, עזרו בכל מה שביקשנו והיו סבלניים. תודה כמובן גם לילדים שחיכו וציפו ושיתפו פעולה ולבסוף נהנים מהתוצאה הנפלאה".

 

ראש העיר, איתמר שמעוני: "השיפוץ החל מהצורך לבנות ממ"ד בגן. כשהגענו לראות את הגן הבנו שהסביבה אינה מתאימה לילדים והחלטנו לצאת לשיפוץ מקיף של המבנים והחצר. אין לי הרבה ימים מאושרים  כראש עיר כמו היום הזה שבו אני חונך גני ילדים. אני מאמין שצמצום הפערים מתחיל בחינוך ולכן גם בשנה הבאה השקיע בתחום זה. נבנה עוד 30 גנים חדשים בעיר, נשפץ מוסדות חינוך רבים וכך נמשיך את התנופה בחינוך. אני שותף לגאווה של הגננות והסייעות בהורי הגן, על הסבלנות שהפגנתם לאורך כל התקופה".

 

בתום חנוכת הגנים, המשיך ראש העיר לאחד הגנים בשכונה לבחון מקרוב טענות חוזרות ונשנות של הורים על ברזי מים מקולקלים. לטענתם, הילדים נאלצים לשתות מברזי השירותים. ראש העיר הורה לטפל מיידית בבעיה ולעשות כן עם כל טענה של הורים בגני הילדים ברחבי העיר. 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה