במינהל ההנדסה משפרים את השירות לתושביובל אבני, זכה להערכה על פעילותו לשיפור השרות לבאים למחלקת ההנדסה

 ביום שני השבוע (18.5) הוזמן רפרנט החשבונות במינהל ההנדסה בעיריית אשקלון, יובל אבני, ללשכתו של מנכ"ל העירייה, שם הוענק לו שי צנוע כאות הוקרה על יוזמתו המבורכת לשיפור השירות לתושב במינהל ההנדסה. 

 במעמד ההענקה נכחו גם סגן ראש העיר, אפי מור, המשנה לראש העיר והממונה על ההנדסה, יורם שפר ומנהל האגף לרישוי ופיקוח על הבנייה, פרדי אברג'יל.

 אבני זכה להוקרה על פעילותו לייעול והנגשת אופן גביית תשלומי האגרות וההיטלים במינהל ההנדסה. שובר התשלום, שעד כה היה ניתן לקבלו ידנית בלבד, הפך לממוחשב וידידותי ועל גבו מודפסים, לנוחיות המשתמש, שעות קבלת קהל ונהלי התשלום במקרים של העברה בנקאית, אשראי או המחאות דחויות. שדרוג משמעותי נוסף שביצע אבני הוא באופציית התשלום באמצעות המחאות ואשראי, שמתבצע כיום גם במינהל הנדסה עצמו ולא רק באגף ההכנסות. כמו כן, ניתן לשלם את השובר באמצעות טלפון, אתר האינטרנט של העירייה ובאפליקציה העירונית.

 בנוסף, עבודתו בתחום בדיקת החשבונות סייעה לקצר את זמני הטיפול בבקשות להיתרי בנייה בהתאם למדיניות ראש העיר, איתמר שמעוני, ליצור מסלול ירוק ומזורז לקבלת היתרי בנייה. על עבודתו המקצועית קיבל אבני גם מכתבי תודה והערכה מתושבים רבים.

 

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה