"אשקלונט" 106ליקטנו כמה מהמכתבים שהעלו תושבי העיר בפניו של ראש העיר. הנה הם לפניכם [caption

ליקטנו כמה מהמכתבים שהעלו תושבי העיר בפניו של ראש העיר. הנה הם לפניכם [caption id="attachment_33898" align="alignleft" width="88"]אשקלונט 106

אשקלונט 106[/caption]

Moyal Avidan‎‏

הפניות בטלפון למחלקת החינוך פשוט תענוג........... שעה וחצי ממתין בטלפון כדי להשיג אישור שהילד לא רשום בצהרונים כדי לבטל חוב ואין מענה...עד שענו יש להביא אישורים מהגננת....אולי יש לבצע ריענון לצורת הרישום? בשנת 2014 העיריה לא יודעת מי רשום בצהרון ומי לא?! אני מקווה ששנה הבאה זה לא יהיה כך.

Zvi Portal

איתמר שמעוני הנכבד: לפני שאתה מעלה פוסטים  למיניהם, שמפארים את "פועלך" למען תושבי העיר "והדאגה "שלך כלפיהם, הייתי ממליץ לך לקצת יחסי אנוש כלפי האזרח "הקטן", בחרו אותך כי חשבו לתקן את העוול שנעשה בעיר הזאת שנים קודם, עם חבורה של אנשים שבעים מדושני עונג, ששמם נקשר בכל מיני שחיתויות ועוולות לציבור הרחב לכאורה, וכנראה אין חדש תחת השמש, כשמגיעים למגדל השן, שוכחים מהבעיות הקיומיות שחווים התושבים,הייה יותר קשוב ופתוח לתושבים, תן תחושה שאפשר גם יחד, אתה לא ראש ממשלה שמתעסק עם מדיניות חוץ ופנים בעיות מבית וחוץ, בעיותיך מסתכמות בחזות העיר שיפורה וחינוך נכון לילדינו ויותר חשוב מהכל, שיתוף פעולה מלא עם התושבים, כן כן, אותם תושבים שבחרו אותך, אותם תושבים שרוצים משהו שונה, אותם תושבים שחשבו שנושבת רוח חדשה מאדם שהגיע "מהעיר הגדולה" עם חזון, שתף יותר תן הרגשה של ביחד, והכי חשוב עמוד במילותך, "אפילו אם אתה יודע אלף דברים, אל תתבייש לשאול את זה שיודע דבר אחד" בהצלחה.

קסאומר יצחק‏

לראש העיר, איתמר שמעוני הנכבד, שלום!

אני חי משנת 2009 בדירת שכירות בירושלים, עזבתי את אשקלון עקב קשיים כלכליים כבדים וקושי במציאת עבודה. כאן בירושלים אני רחוק ממשפחתי באשקלון, בגלל היותי נכה אני זקוק לעזרתם של משפחתי בחיי היום יום והמרחק הזה מתחיל להיות בלתי נסבל. מה עוד, שלא אוכל להמשיך גם בגלל יוקר המחיה בירושלים שכירות של דירת קרקע גבוהה מאוד, קניית דירה לא בא בחשבון המשכורת לא מאפשרת. לצערי ניסיונותיי למצוא עבודה באשקלון לא צלחו. בגלל מצבי הפיזי איני יכול לעבוד בכל עבודה אלא בעבודה משרדית. אני עובד בעיריית ירושלים באגף שומה וגביה, מקבל מאות פניות של אזרחים בשבוע בקבלת קהל ומטפל בהם. התבלטתי כנותן שירות איכותי ומקצועי בסקרים יום יומיים שנערכים באגף בקרב תושבי ירושלים - קבלתי ומקבל משובים מדהימים מהאזרחים במכתבים שמחממים את הלב. הוכתרתי כפקיד המצטיין ונותן השירות האיכותי והאדיב לשנת 2013 במעמד ראש עיריית ירושלים המנכ"ל קרן דבורה למען ירושלים בטקס מפואר שנערך.

מר איתמר, אני מעוניין לתת את אותו שירות טוב ואיכותי גם לתושבי אשקלון, אני מבקש ממך כי תפעל לחזרתי לעיר ילדותי בכבוד, אני בטוח כי ניתן יהיה בין כל משרדי העירייה למצוא עבורי משרה פנויה. אשמח מאוד לקבל עלי אחריות על שירות הלקוחות בעיריית אשקלון ולהצעידה למקום שבו האזרח באשקלון יאהב את המקום. מניסיוני אני יודע כי האזרח רואה את עובדי העירייה ונותני השירות הם המייצגים בפועל ומוציאים לאור את רצונותייך כראש עיר. אז בבקשה תן לי לעמוד לשירותך ולשירות עירנו ותושבינו היקרים באשקלון.

נ.ב: השארתי פרטים אישיים בלשכתך ובקשתי פגישה לפני כחודש ימים, ומחכה עדיין לתשובה מהלשכה. תודה מראש על תשומת ליבך המלאה.

קסאומר רונן יצחק

‏שני כהן‏

בס"ד.

ראש העיר שלום רב.

בהמשך לפנייתי מתאריך 29/12/14 בנושא שיקום כללי של בניין בשכונת שמשון א רח' עקיבא איגר 7 ושל השכונה בכלל.

לאחר כחודש מפנייתי, קיבלתי מענה מגורם בעיריה הקשור להנדסה. הנ"ל הגיע למבנה ובדק באופן שטחי אך ורק את תקרת הבניין. לא הייתה כל התייחסות לשאר המפגעים בבניין וכן לתשתיות הלקויות של הבניין - ביוב ,חשמל וכו'. לאחר בדיקת תקרת הבניין בלבד, הנ"ל אישר שאכן תקרת הבניין בסכנת קריסה ובאותה נשימה הוסיף ואמר שהמבנה אינו מסוכן. לסיכום טען שנושא שיקום המבנה אינו קשור לעירייה. ביקשתי לדעת למי ניתן לפנות על מנת לקדם שיפוץ כללי של המבנה ושל שאר השכונה ,אך לא קיבלתי שום מענה בנושא . כל מחלקה מפנה אותי לאחרת ולכולם, לטענתם, אין קשר לנושא וכך, כעבור חודש, לאחר פניות חוזרות ונשנות אנחנו מוצאים את עצמנו נזרקים בין גורמים שונים, בין שיחות טלפון הזויות שכל תכליתן היא התנערות מאחריות והעברה לגורמים אחרים ובסופו של יום, הגענו לנקודה בה אנחנו עוד יותר מתוסכלים משהיינו כשפנינו לראשונה ולא יודעים איך להמשיך הלאה, למי עוד נוכל לפנות ומי יואיל בטובו לבדוק את העניין ברצינות ובצורה שמכבדת אותנו ואת התושבים בשכונת שמשון. עצוב לי מאוד שעירייה הדוגלת בשרות לתושב מתנערת מאחריות על אזורים ישנים על תושביהם המזדקנים בעיר אשקלון ונוהגת בהם כאילו היו מסתננים אשר אינם זכאים לזכויות שוות ולרמת חיים נאותה כאשר כל מה שביקשו, תשתיות ביוב וחשמל תקינים שאינם מסכנים את תושביהם ומבנים שאינם עומדים להתמוטט בכל רגע. עצוב שדיון בנושא זה נבדק כלאחר יד ולא זוכה ליחס רציני אלא שם את התושב ללעג. עצוב שככה עירית אשקלון מתנהלת. עצוב שאלה הם פניה של העירייה באשקלון. אשמח לבדיקת הנושא ביסודיות.

חגית נחמני‏

בוקר טוב! זו הפנייה השנייה שלי, מדובר בגן השעשועים שברחוב אריה בן אליעזר, הובטח לנו שהוא ישופץ, תיעשה בו הצללה( אין טיפת צל!!!) ושיוחלף החול המסריח בצואת ושתן של כלבים!!!!!!!!!!!!!! במשטח גומי נעים ונקי, ושיובאו מתקנים חדשים!!!!! ושתהיה פינה מגודרת לבעלי הכלבים, שהפכו פארק כל כך יפה וגדול לגינת צואה של כלבים!!!! במקום זה, הוחלף קטע קטנטן, של התינוקות, ששמו שם רק נדנדה אחת!!!!! על מאות ילדים!! ושמו מגלשה מאוד יפה, רק שזה מאוד מאוד מאוד קטן!!! הילדים רבים פה על תור, והחולות עדיין קיימים, בבקשה! לא למחוק לי שוב את ההודעה, אני כותבת כאן בשם כל הדיירים, אנחנו ממש מבקשים שיהיה לנו כיף, לא יותר, ושוב פעם!!!! תודה על המהירות שבה טופלה הבקשה, רק שהיא טופלה בחציה .

Odelia Gueta

שאלה לי אליך ראש עיר יקר,בתי בגן תל"י שקמה אצל הגננת אסתר חממי,ותמיד הגן היה עד כיתה א ומהשנה החליטו אחרת,לא נראה לי הוגן להחליף לילדים גן כל שנה,לבת שלי ההסתגלות מאוד קשה.

Sharon Peretz Katz

ראש העיר היקר,

כל יום אתה מפתיע אותי מחדש בדגש שאתה שם על מערכת החינוך. ברצוני לעלות בפנייך סוגייה נוספת מראייה של מורה בכיתות מפ"ת.

לצערי הרב, אשקלון הינה העיר היחידה בארץ שכיתות מופת מתחילות משכבה ח ולא משכבה ז. בכל הערים האחרות , מכינת מופת מתבצעת לקראת סיום כיתה ו ובחופש הגדול. כך שכיתות מופת מתחילות כבר בכיתה ז.

אני מלמדת באשדוד ושנה אחת לימדתי באשקלון, חייבת לציין כי מנקודת מבט שלי כמורה, זהיתי פערים בין רמת התלמידים שלנו פה באשקלון לבין תלמידים באשדוד במקצועות מתמטיקה ופיזיקה. באחד מכנסי מפ"ת שאלתי את האחראים מדוע באשקלון כיתת מופת מתחילה בשכבה ח ונמאמר לי שזה בגלל העירייה.... ולשמחתנו יש לנו היום עירייה חדשה!!!

בנוסף, התלמידים עוברים טלטלה נוספת של שינוי כיתה וחברים, ספק אם אין פגיעה בכך בתלמידים רבים. (ברגע שיוצרים כיתת מופת דבר זה משפיע על כל השכבה ויש שינויים בכיתות האם הרגילות).

אשמח אם תבחן את הנושא הזה.

תודה מראש,

שרון כץ

חנן חנניה ונונו‏

מר איתמר ערב טוב.

אני גר ברחוב יורם ורון חצי רחוב סגור כשנה וחצי ולא רואים את הסוף יש סכנה ביטחותית ובטחונית בשעות הערב חונים צריך להיות מיומן כדי לצאת מהחניה לרח אורט. כמו כן אני מבין איך מאשרים לקבלן מאיר כהן את ביצוע המדרכות ואספלט יש סכנה בטיחות מכסים של בזק שבורים אבנים משתלבות ללא סיום וחלקם שבורים ירי דה מהרחוב לכביש ברחוב אורט גבוה בן אבן השפה לכביש כמו כן אין נקיון בהמשך לרחוב הסגור ועדיין יש הולכי רגל על השביל אבל אין נקיון אשפה לאורך כל הרחוב כדאי לבדוק גם את הנקיון בכל המתחם של קריה אקדמיה ועוד דבר חשוב לגבי אכיפת החוק לגבי צואת הכלבים שנמצא בכל הרחובות שיש קושי לבצע הליכה רגלית, יש לציין לשבח את כל הפעילות שאתה מבצע ברכות ויישר כוח מתושב שאיכפת לו...

‏קסאומר יצחק‏

לראש העיר, איתמר שמעוני הנכבד, שלום!

אני חי משנת 2009 בדירת שכירות בירושלים, עזבתי את אשקלון עקב קשיים כלכליים כבדים וקושי במציאת עבודה. כאן בירושלים אני רחוק ממשפחתי באשקלון, בגלל היותי נכה אני זקוק לעזרתם של משפחתי בחיי היום יום והמרחק הזה מתחיל להיות בלתי נסבל. מה עוד, שלא אוכל להמשיך גם בגלל יוקר המחיה בירושלים שכירות של דירת קרקע גבוהה מאוד, קניית דירה לא בא בחשבון המשכורת לא מאפשרת. לצערי ניסיונותיי למצוא עבודה באשקלון לא צלחו. בגלל מצבי הפיזי איני יכול לעבוד בכל עבודה אלא בעבודה משרדית. אני עובד בעיריית ירושלים באגף שומה וגביה, מקבל מאות פניות של אזרחים בשבוע בקבלת קהל ומטפל בהם. התבלטתי כנותן שירות איכותי ומקצועי בסקרים יום יומיים שנערכים באגף בקרב תושבי ירושלים - קבלתי ומקבל משובים מדהימים מהאזרחים במכתבים שמחממים את הלב. הוכתרתי כפקיד המצטיין ונותן השירות האיכותי והאדיב לשנת 2013 במעמד ראש עיריית ירושלים המנכ"ל קרן דבורה למען ירושלים בטקס מפואר שנערך.

מר איתמר, אני מעוניין לתת את אותו שירות טוב ואיכותי גם לתושבי אשקלון, אני מבקש ממך כי תפעל לחזרתי לעיר ילדותי בכבוד, אני בטוח כי ניתן יהיה בין כל משרדי העירייה למצוא עבורי משרה פנויה.

אשמח מאוד לקבל עלי אחריות על שירות הלקוחות בעיריית אשקלון ולהצעידה למקום שבו האזרח באשקלון יאהב את המקום. מניסיוני אני יודע כי האזרח רואה את עובדי העירייה ונותני השירות הם המייצגים בפועל ומוציאים לאור את רצונותייך כראש עיר. אז בבקשה תן לי לעמוד לשירותך ולשירות עירנו ותושבינו היקרים באשקלון.

נ.ב: השארתי פרטים אישיים בלשכתך ובקשתי פגישה לפני כחודש ימים, ומחכה עדיין לתשובה מהלשכה.

תודה מראש על תשומת ליבך המלאה.

בברכה

קסאומר רונן יצחק

‏סנדי עמר‏

ערב טוב רציתי לברך על עשייתך קודם כל ושנית רציתי להפנות את תשומת ליבך ל-גן צבר ממ"ד בשכונת שמשון בגן ישנם ליקויים הדורשים טיפול הן מבחינת קוסמטיקת הגן ועד לצעצועי הילדים הישנים פינת הבובות הוחלפה עם הגן הסמוך הכיריים החשמליות לא תקינות מה שמקשה מאוד על הסייעות להכין את ארוחת הבוקר,החצר לוקה בחסר ואינה מאובזרת במתקנים החולות מזוהמים אין צימחיה ואין לגננת תקציב לקנות צמחים ועוד המון ליקויים נוספים.

Adi Guy

איתמר היקר,

הוגנבה לאוזניי השמועה שהחלטת לסגור את תיאטרון "קדם" אשקלון, שהיה קודם לכן התיאטרון העירוני אשקלון... זה מאוד מעציב אותי לדעת שמוסד תרבותי שבו גדלתי נסגר, האם יש לכך הסבר שאפשר לשתף בו את הציבור? משומת לבך המלאה ומציאת פיתרון ריאלי למען ילדינו בתודה מראש ועד הגן

Dalya Aharoni

צהריים טובים ראשית כל הכבוד על השינויים בתקציב .

ובאמת כל הכבוד על השינויים הנראים בעיר הזאת ולא רק בדיבורים . עכשיו שוב פעם אבקש ואשאל מה קורה עם הסעות לבית ספר נאות אשקלון מרבית התלמידים כבר אינם גרים בשכונה ועדיין אני רואה תלמידים שהולכים ברגל מאלי כהן ליד השוק לבית הספר ורבים הם התלמידים שהוריהם משלמים עבור מוניות . האם לא הגיע הזמן שגם בבית ספר זה יהיו הסעות .

‏גילה עמר‏

איתמר שלום רב!

ראשית אני שמחה בכל ליבי על היבחרך לתפקיד ראש העיר.

סוף סןף תנשב בעיר שלנו רוח של ראש עיר צעיר ודינמי שבזכותו תהייה רווחה לתושבים, והפוטנציאל של העיר שלנו ילך ויעלה.דרך אגב אני מכירה אותך ואת רויטל אשתך ממקום לגמרי אחר... היתה לי הזכות לטפל בכם כמשפחה צעירה בתחילת הדרך -בטיפת חלב כאחות טיפת חלב של ילדכם.

לעניננו:

אני גרה בברנע משנת 2008

מול ביתי בשטח פתוח ישנם שני עצי שיקמה(אני יודעת שזהו עץ מוגן) שמסתירים לנו את הנוף. עוד כדיירת חדשה פניתי בדרך המקובלת בשאלה אם ניתן להעתיק משם את העצים...וכמובן שפנייתי לא נענתה...עד שלבסוף התייאשתי.

בתאריך 3/10/2013 פניתי שוב למוקד העירוני והפנו אותי לדבר טלפונית עם מפקח הגינון באזור ברנע-אהרון אלפסי. משיחה אתו הוא הפנה אותי לפתוח שוב קריאה במוקד העירוני ולבקש להעביר את הפנייה שלי לדני פרג -האחראי על שטחים פתוחים לגבי עצי שקמה המסתרים את הנוף.

מאז המשכתי ופניתי למוקד עוד מס פעמים וכל הזמן נאמר לי בטיפול...זה די מקומם אותי,ואפילו משפיל,שכן אנו תושבים המשלמים את כל חובותינו בזמן ולעולם ללא שום פיגור או בעיה אז למה איפה היחס הזה !?

מצפה שסוף סוף פנייתי תענה. תודה מראש, גילה עמר. הבוסתן 17ב דירה 2.

‏נועם מדאר‏

שלום איתמר ראש העיר!

אני נועם תלמידה בכיתה יא באולפנת צביה בעיר שלך..

הבוקר התחלנו מסע זהות המחליף את מסע בראשית..מסע זה אמור לקחת 4 ימים אך בגלל סיבות תקציביות זה התקצר לשלושה ימים..

לפניי כחודשיים פנו אלייך בבקשה לתקציב כדי שנוכל לקיים את המסע כמו שצריך אבל בפועל לא קרה כלום..השבוע ראיתי בעיתון כתבה שאישרת תקציב למסע ב2 מקיפים, למה תלמידה באולפנה אינה יכולה להיות כמו תלמידה במקיף?! ולקבל טיול כמו כולם?! אנחנו כשכבה מאוד רוצות לקיים את המסע כמו שצריך ושיתארך-אנחנו מבקשות שתאשר אותו ותעביר אותו כמה שיותר מהר כדי שיוכלו לארגן לנו את היום הרבעי..

בהערכה רבה:-)

 
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה