"אשקלונט" 106המדור שינסה להעביר את תלונותיכם לרשות המקומית   מאת: אורית גדות ניסן [caption

המדור שינסה להעביר את תלונותיכם לרשות המקומית  

מאת: אורית גדות ניסן
[caption id="attachment_34534" align="aligncenter" width="576"]כך חיים ביהודה הלוי. אשקלון 2014 כך חיים ביהודה הלוי. אשקלון 2014[/caption]
מדרכה ציבורית ברחוב יהודה הלוי 14 עצוב שככה ניראת מידרכה בשנת 2014... זה פשוט מתכון לאסון.. המדרכה הזו נמצאת ב"רכבת פנימית" של שלושה בתים..שניים מהם נטושים ואחד מאוכלס באנשים טובים מבוגרים ונחמדים שכל יום נאלצים להיכנס לבית שלהם בדרך הזו.
מאת: מאיר אוחנה [caption id="attachment_29171" align="aligncenter" width="161"]יורם שפר. ביקור ברמת אשכול יורם שפר. ביקור ברמת אשכול[/caption]
למר גלם ולמר שפר, כל הכבוד לביקור הנימוסין בשכונת רמת אשכול כל הכבוד !!! האם המתנ"ס הוא כל השכונה ? תודה לאל שהמתנ"ס התברך במנהל וברכז הדרכה מהטובים ביותר בכל המתנס"ים באשקלון, מאידך לא כך מנהלת השכונה עם כל הכבוד לרצון שלהם והמאמצים לשיפור פני השכונה, לא צלחו זה עשרות שנים. עם כל הערכתי למר גלם ולמר שפר, אותם אני מוקיר אישית, צריך ומהר לחייב את הקבלנים ששיפצו את השכונה, לסיים ומיד את הליקויים שהועלו בפני תרבות הדיור והרווחה מלפני שבוע, יש הרבה לקויים וצחוק הגורל דיירי רחוב דוד רזיאל מתפללים שלא ירד גשם, כי הסבל שעוברים כל חורף הוא מאוד כבד מנשוא...אז בבקשה אם פניכם ורצונכם להיטיב עם השכונה אז בבקשה טפלו תחילה בליקויים בהערכה רבה ובברכת הצלחה !!!
מאת: אסתר ברקן
איפה המשטרה כשצריך אותה?פיצופיי חזיזים ,או אולי משהו אחר...... ,כאילו אנו בעזה.השכונה מלאה בעולים חדשים שבטח לא בראש שלהם להתקשר למישטרה..........האם מישהו חוץ ממני גם שומע???????
 
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה