צו קריאה לכל מצביעי הליכוד ונתניהוזה ממש צו 8, לא פחות. צו לכל תומכי ראש הממשלה והליכוד, לצאת בהמוניהם מהבתים ולהביא איתכם מצביעים לקלפי ביום שלישי, 23/3

דוברות הליכוד

ביום שלישי הבא 23/03/21 יתקיימו הבחירות לכנסת הבאה. הליכוד ככל הנראה גם יקים את הממשלה הבאה. יש הבדלים ברורים בין שמאל לימין בראשות ראש הממשלה בנימין נתניהו 

♦️ מהו הפער בין השמאל לימין?
הפער בין השמאל לימין בהצבעה בבחירות במרץ 2020, עמד על 4.3% (בקלפיות עם 60% מצביעי ליכוד) ל-5.7% (בקלפיות עם 50% מצביעי ליכוד). פער לטובת השמאל.

♦️ מהי המשמעות..?
1. אחוז ההצבעה במעוזי הליכוד קריטי מאוד הפעם, ויותר מתמיד. עפ״י פנקס הבוחרים ישנם - 6,578,000 בעלי זכות בחירה. כאשר אחוז ההצבעה ( 70%? או 72% או 73%) יקבע את אחוז החסימה וגם את המודד למנדט (35,000 קולות או שמא 38,000?).
2. זה יקבע אם יעופו כמה רשימות קטנות או שמא יישארו? וכמובן את מס׳ המנדטים של הליכוד!!!

♦️ מה עושה נתניהו?
לא במקרה נתניהו מקיים בליץ כנסים בלתי נתפס של 6-7 כנסים עם אלפי משתתפים בלייב במעוזי הליכוד ( פ״ת, רמת גן, נתניה, בת ים, חולון, רמלה, עפולה, לוד, י-ם, אריאל, ראש העין, גבעת שמואל, בית שמש, הוד השרון ועוד עשרות רבות של ישובים!!!).
♦️ המטרה של נתניהו:
הגדלה דרמטית של אחוזי ההצבעה במעוזי הליכוד ו צימצום דרסטי של הפער בין השמאל לימין. כי זה להיות או לחדול!!!

♦️ מה עושה כת ״רקלאביבי״?
כת ״רקלאביבי״ שופכת המון המון המון כסף למערכה. התקשורת מגוייסת כולה ל מטרה ״הקדושה״ - להביא להפלת נתניהו בכל מחיר. בכל הכוח. ועם כל ארסנל הכלים.

♦️ מה אנחנו חייבים לעשות?
1. אנחנו חייבים להגדיל דרמטית את אחוזי ההצבעה של מצביעי הליכוד!!! זה בין ניצחון ענק להפסד בנקודות!!!
2. אם כל אחת ואחד יביא בין 3-10 מצביעים לקלפי, יהיה זה ניצחון ענקקק שיירשם בסיפרי ההיסטוריה, ויהיה יום הכיפורים של הסוקרים והפרשנים בערוצי הפייק וכת ״רקלאביבי״!!!

ננצח עם לפחות 35 מנדטים בקלפי!!!

הכותב:
יואל ישורון
מרצה למדעי המדינה
המכללה האקדמית אשקלון

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה