החלטת ועדת השילוט – מכה לעסקים באשקלון את ההחלטה של ועדת השילוט ניתן להסביר באמצעות הבדיחה הבאה:  כאשר האדם הלבן הגיע לצפון אמריקה הוא

 את ההחלטה של ועדת השילוט ניתן להסביר באמצעות הבדיחה הבאה:  כאשר האדם הלבן הגיע לצפון אמריקה הוא השתלט על הקרקעות, האוצרות וכל המצרכים החיוניים לקיום שהיו שייכים לשבטים האידנאנים. לאחר שהתקיימה פגישה בין הצ'יף לבין האדם הלבן כינס הצ'יף את כל השבט. "יש לי חדשות טובות וחדשות רעות, ממה אתחיל?" שאל הצ'יף, כולם ביקשו שיתחיל עם הבשורה הרעה בצפייה שהבשורה הרעה תמתיק את ההרגשה.הצ'יף התחיל

[caption id="attachment_14892" align="alignright" width="100" caption="יורי גולדמן- אתר ashkeloninfo, מאכלים חצץ"]

[/caption]

עם הבשורה המרה "החל ממחר כולנו נאכל חצץ!!!" השבט נכנס לדיכאון, אך ציפה לחדשה הטובה.

" ומה היא הבשורה הטובה?" שאלו בני השבט, " הבשורה הטובה הינה שהאדם הלבן הבטיח שיהיה חצץ והרבה". כך ראש העיר שלנו, כמו האדם הלבן  של אנקדוטה זו,  הכריז, כי זה יהיה דינם של העסקים   באשקלון!

איזה חוצפה, איזו השפלה, איזה קצרי ראייה : תקראו !

במקום שועדת השילוט תאסוף את דעותיהם והמלצותיהם של אנשי עסקים, תבדוק את היתרונות והחסרונות ותיתן את ההחלטה לטובת הכלל, מוציא ראש העיר החלטה שעלולה להביא לידי התלקחות  והתקוממות חברתית כדוגמת המחאה החברתית.

במקום לבוא לידי החלטה שהחברה שזכתה במכרז השילוט אינה ראויה לתפקידה זה, ולהפטר ממנה, ההחלטה של הועדה מאשרת את ההסכם ומתנערת מאחריות, עד הפקרתם המוחלטת  של בעלי העסקים. על מה חושבים לעצמם נבחרי הציבור ( חברי המועצה)  ?

המטרה של השילוט בעסקים הינה אחת ויחידה - להודיע שיש כאן עסק ולא ניתן לסווג אותו בתור פרסומת!  החלטת הועדה היא פגיעה אנושה בגופו של העסק. בין כו וכו העסקים באשקלון עוברים זמנים קשים. אך עדיין יש כאלה שמוצאים דרכים להתעשר על חשבונו של מישהו אחר!

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה