המסר: אין תרבות באשקלוןבשבוע שעבר התבשרנו על מינוי מנהל היכל תרבות חדש, בשורה משמחת להיכל התרבות שמנהליו מתחלפים בקצב מהיר

בשבוע שעבר התבשרנו על מינוי מנהל היכל תרבות חדש, בשורה משמחת להיכל התרבות שמנהליו מתחלפים בקצב מהיר .

תושבי העיר הבינו גם הבינו  שהמיועד הוא לא תושב העיר אשקלון, מבריק ככל שיהיה אבל לא מקומי.  מה הבינו תושבי העיר משלמי המיסים ? המסר  בין השורות הוא שאין בעיר תושב שיכול לנהל היכל תרבות.

בערים אחרות למשל המכרז של מנהל היכל התרבות הוא נושא מרכזי בתקשורת, אנשים בעלי מעמד רב ניגשים וכל אחד נבדק בזכוכית מגדלת בכל שורה או מילה שנרשמה בקורות חיו, אין בכלל על מה לדבר על פחות מתואר שני וניסיון רב בתחום הניהול והתרבות.

המנהלת הקודמת "שהתפטרה" הייתה חגית יערי, היא בהחלט עונה על כל התנאים שהוזכרו למעלה, יערי  בת 46 עם רזומה עשיר בעלת שלושה תארים אקדמאים, ניהול תאטראות ברחבי הארץ, כתיבת מחזות, הפקות, בימוי וכן ידע נרחב במנהל עסקים.

לשם השוואה מנהל החדש רותם אדוט  בעל תואר ראשון בלבד בן 30, עם רזומה  של 12 שנות ניסיון, דבר שמעורר תהיות בפני עצמו, מתי מר אדוט סיים את הצבא? מתי הוא הפך  להיות מנהל? בגיל 18? איזה רזומה עשיר כבר יכול להיות לאדם בגיל 30?  לפי ההודעה שיצאה מר אדוט ניהל במשך 12 שנה את התרבות בעיר קרית אתא, מקריאת תנאי המכרז לא מוזכר שום דרישה או יתרון לתואר שני, עוד עולה שישנו  יתרון לניהול צוות שמעל ל 40 עובדים, מחיפוש בגוגל עבור הערך קרית אתא מתברר שהעיר קרית אתא היא בעלת 51 אלף תושבים, אז איזה גודל מחלקת תרבות יכולה כבר להיות בעיר בעלת כמות כזאת של תושבים? לשם השוואה העיר אשקלון בעלך 130 אלף תושבים מחלקת התרבות אפילו לא מונה 10 עובדים.

מודה אני כי אינני מכיר את מר אדוט ויכול להיות שהוא אדם סופר מוכשר, אך אני באופן אישי הייתי מעדיף  שיהיה מוכשר אבל משלנו. אחד שהעיר תרמה לו ועכשיו הוא תורם לה.  אבל  מי יספור אותי ? תושב אשקלון בכל רמ"ח אברי שרוצה בסך הכל שאשקלוני יפרגן לאשקלוני.

תגובות :

לשאלת האתר  איך יתכן שאדם בין 30 הוא  בעל 12 שנות ניסיון, לא נמסרה תגובה.

לשאלת האתר למה לא נרשם במסמכי המכרז  יתרון לתואר שני, גם לא נמסרה תגובה.

להלן תגובת הנהלת החכ"ל:

1. החברה הכלכלית לאשקלון בע"מ יצאה למכרז לתפקיד מנהל היכל התרבות באשקלון. בסוף תהליך המכרז זכה מר רותם אדוט, אשר הציג כישורי ניהול באולם תיאטרון בצפון הארץ וכן הציג המלצות חמות מהממונים עליו בעבר.

2. הנהלת החברה הכלכלית לאשקלון בע"מ מאחלת למר רותם אדוט הצלחה ומאמינה שימשיך להוביל את היכל התרבות להיות מפעל מנויי התיאטרון הגדול בדרום.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה