איך כוכב נופלפעם שהיה רק ערוץ 1 (תרתי משמע) הכוכבים האמיתיים היו מגישי החדשות, שחקנים בסדרות ילדים שחקוקות בלב

פעם שהיה רק ערוץ 1 (תרתי משמע) הכוכבים האמיתיים היו מגישי החדשות, שחקנים בסדרות ילדים שחקוקות בלב ההיסטוריה של עם ישראל

היום, אלפי ערוצים, מיליון אתרי אינטרנט וים של אפליקציות. דברים השתנו מפעם, היום כל אחד רוצה להיות כוכב.

[caption id="attachment_19441" align="alignright" width="282"] יוני סבג, איך כוכב נופל?[/caption]

לצערי, מה שמשתלט על ערוצי הטלוויזיה אלו תוכניות הריאליטי, אנשים תמימים שעובדים בעבודה רגילה רחוקים מעולם המשחק  פתאום בין לילה הופכים להיות כוכבים, לאמפריע לי שהם הופכים להיות כוכבים מפריע לי שאחרי כמה חודשים באור הזרקורים להם קשה לחזור למסלול חייהם הרגיל.

 בואו ניקח סיטואציה של מתמודד "מהאח הגדול" שהגיע לגמר, שמו "סטארי" (סתם שם) כוכב ענק יוצא מבית האח שמעריצים מחבקים ומנשקים אותו, מקבל עשרות פניות לקמפיינים ואלפי בקשות חברות בפייסבוק, למחרת הוא מתקשר למנהל העבודה שלו במסעדה ומודיע לו שהוא מתפטר הרי הוא כוכב. מרוב כל ההמולה הוא לא יכול ללכת לקניון, הפלאשים בסמארטפונים מסנוורים אותו, הוא נהנה, הוא יכול להגיד בגאווה "אמא, הבן שלך כוכב".

כעבור חודשיים-"מה? זה אני מה יש לכם? מה אתם לא זוכרים? נו זה מהטלוויזיה..."

כעבור חודשים הוא מחפש את ההילה שהייתה עליו, מחפש את אותם אנשים שצילמו אותו בקניון, הוא הולך לפאב השכונתי על מנת שיזהו אותו, אבל לצערו כלום, אף אחד כבר לא זוכר ולמחרת בבוקר הוא מקבל שיחת טלפון שתעורר אותו כמו מים קרים בהפתעה.

"הלו? אני מדברת עם סטארי, מדברת דליה (בכל סניף בנק בישראל יש שם כזה) מה שלומך?, יופי, תקשיב סטארי אתה צריך להגיע לסניף בדחיפות, אתה צריך לכסות את המינוס, דחוף"

סטארי שלנו מייאוש, הרי עד לפני כמה זמן הוא היה בפריים טיים של ערוץ 2 הגדול, מה הוא עושה עכשיו?, הרי בעבודה רגילה הוא לא יכול לעבוד, הוא כוכב, כוכב נופל.

לאחרונה נחשפנו לפרשת הכדורים ב"אח הגדול" חלק מהמתמודדים טוענים שהיה כדורים, וההפקה שיחקה בהם על מנת ליצור רייטינג, ההפקה טוענת שלא, אבל זה לא העיקר, העיקר  הוא איך מתמודדים מהמעבר מכוכב גדול לאדם רגיל?, מאיש מוכר לאדם אנונימי?, איך הנפש הכל כך רגישה של האדם מתמודדת?.

את האמת אני מנסה הרבה פעמים להיכנס לראשם של כוכבי הריאליטי, הם מנסים בכל כוחם לחלוב את "15 דקות התהילה" אבל כשהן נגמרות מתחילות הצרות.

אין לי ספק שיהיו עוד כוכבי ריאליטי ואני לא באמת בא לתקן את העולם, אבל צריך לחשוב שאחרי כל ההנאות של כוכב צריך לחזור לחיים רגילים, כי הרי רוב כוכבי הריאליטי (למעט כוכב נולד וכו') אין להם כישרון, אין להם מה לחפש "בברנז'ה (הרקובה) כי אין מה לעשות איתם.

(נכון יגידו החכמים ויאמרו שהנה הם מקבלים תוכניות בטלוויזיה, אבל כמו שהתוכניות האלו נראות פתאום ערוץ הקניות מהווה חוויה מדהימה)

הלוואי ויחזרו הרבה סדרות מקוריות פרי יצירתם של ישראלים לערוצים הנצפים  ("הבורר" עספור" וכו'), אלו תכוניות טובות, צריך עוד הרבה, והשחקנים שמשחקים שם הם כוכבים אמיתיים, למדו 3 שנים, השקיעו טרחו ולא בא איזה מתמודד מהריאליטי שכוכב לרגע ולקח להם את התפקיד.

 ועם בכוכבים עסקינן.

רציתי לומר משהו לכוכב אשקלוני, מוכשר צנוע ושחקן טוב, קפטן לשעבר (לצערי) של מכבי ת"א, ברק יצחקי.

מכבי ת"א (קבוצתי האהובה) הודיעה לאחרונה על "ניתוק" ביחסים עם ברק, הוא לא נכלל בסגל לעונה הקרובה.

אני מתאר לעצמי שזו מפלה נפשית עבורך, חברנו הטוב (ייאוש) בטוח מספר לך סיפורים.

ברק, אל תשכח שאתה שחקן מוכשר ואם מכבי לא רוצים אותך אז תנסה בקבוצה אחרת ואני בטוח שאתה תגרום לצוות הספרדי החדש להצטער על זה ששחררו אותך, מאחל לך רק בהצלחה ואני בטוח שאתה תחזור למגרשים כמו רוח סערה ותזיז הרבה את הרשת, רק תשתדל לא מול מכבי. (למרות שנראה לי שמבחינתך זו תהיה נקמה מתוקה).

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה