אדם שמתפרנס במה שהוא אוהב לא עובד יום אחד בחייויש שאלה אחת שמטרידה כל אדם שמגיע לגיל שבו הוא באמת חופשי. השאלה לא באה בתיכון ובטח לא בצבא אלא לאחר

יש שאלה אחת שמטרידה כל אדם שמגיע לגיל שבו הוא באמת חופשי.

השאלה לא באה בתיכון ובטח לא בצבא אלא לאחר מכן, מה בדיוק אני עושה עם החיים שלי?.

יש הטוענים בתוקף שללכת ללמוד מקצוע, שזה בהחלט מוצדק, אבל מה קורה אם "המקצוע" זה משהו שאתה לא אוהב? משהו שאתה לא בדיוק מתחבר אליו?.

[caption id="attachment_19441" align="alignright" width="282"] יוני סבג, ההחלטה הנכונה[/caption]

את האמת כמעט כל הסובבים אותי שאלו את עצמם את השאלה הזאת, "מה בדיוק אני עושה בחיי?" זה נורא קשה לענות כי אלף אנשים יגידו לך משהו ועוד אלפיים איש ישנו את דעתך.

ללכת במסלול החיים ב"מקצוע" בטוח זאת טעות, אין דבר כזה בטוח. לדעתי צריך ללכת עם הלב ולא עם מה אנשים חושבים או אומרים, אנשים תמיד מדברים גם אם אתה למעלה וגם אם אתה למטה, לצערי היום מה שמדבר זה כסף, איפה יש כסף תראו פרצופים מחייכים ועושים את עבודתם כראוי ואיפה שאין אז גם אין, אין כלום.

ללכת עם הלב פירושו לדעת שאתה אמיתי עם עצמך, גם אם מעדתה מעט זה בסדר, אם לא נופלים לא מעריכים את הדרך. במצב שבו אנו חיים בלי תואר שום עבודה לא תקבל אותך אבל מה קורה אם יש לך תואר ואם יש לך עבודה מסודרת, מכונית טלפון וחולצה מכופתרת ואתה בעצם אדם כבוי? זאת הגדולה להמר על חייך, ללכת רק עם הלב ולשבור הכל, לנפץ את הדיבורים שנמצאים עמוק בראש ולפרוץ גבולות, אנשים מאושרים הם אלו שעוסקים במה שהם אוהבים, מביאים בכבוד פרנסה הביתה וגם נרדמים בקלות בלילה. להישאר במשרד הממוזג והממוחשב ואתה בעצם עצוב זו לא המטרה בחיים, המטרה היא לסובב את העולם על כף ידך הימנית ולהראות לכולם כמה אתה הכי טוב בעולם, אולי מילים אלו עשויות מאשליות אבל מילים אלו נכתבות כדי ליצור עולם אחר, עולם שבו יש אמת ורק הלב מדבר, עולם שבו אתה עושה מה שאתה באמת אוהב ונלחם גם אם אתה יודע שרק אחוז אחד מתוך המאה יש לך ביד, לחיות אנו נמשיך לחיות השאלה כשנזדקן וכשנביט הרחק אל העבר האם נסתכל בגאווה על עצמנו כאישיות? או בעצם לא נרצה להיזכר בעבר כי את מרבית יומנו בילינו בעבודה קשה וריקה שלא גרמה  הנאה.

בעצם, ללכת עם הלב ולעסוק במקצוע שלך שאתה יודע שהוא קשה זה הימור- השאלה אם אפשר להמר על זה?, כי להפסיד יש המון אבל  להרוויח את האושר הגדול.

לקום בבוקר ולצאת לעוד יום של עבודה שבו אתה מאושר זה חיים באמת.

אדם שמחליט  לשנות את עולמו אז הוא גם יכול לקיים את זה..

כי שום דבר בעולם לא יכול לשבור אדם שחפץ במטרתו בדרך אל ההגשמה העצמית, להיות מאושר.

 "אדם שמתפרנס במה שהוא אוהב לא עובד יום אחד בחייו"

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה