סוף סוף רוצים לעשות לזה סוףאני בטוח שכל תושבי הדרום מוכנים למלחמה, לשבת במקלטים מספר  ימים טובים לברוח מטילים מפחידים אבל

אני בטוח שכל תושבי הדרום מוכנים למלחמה, לשבת במקלטים מספר  ימים טובים לברוח מטילים מפחידים אבל העיקר שבסופו של דבר הכל ייגמר. שנוכל לחיות בשקט, לנצח.

אך לעולם זה לא יכול לקרות, לעולם לא יהיה שלום.

[caption id="attachment_19441" align="alignright" width="188"] יוני סבג, מוכנים לסבול כמה ימים...[/caption]

"עשו שונא ליעקב" כך כתוב בתורת העם הנבחר, עשו שונא ליעקב, הם בני עשו ואנחנו מזרעו של יעקב, לא שניהם שונאים וגם לא רשום שיעקב שונא את עשיו, הם שונאים אותנו ובכך גרמו לנו לשנאות אותם.

בכל יום ויום מאז שנוצרנו כעם יהודי הם רוצים שנמות ושנסבול, זה טמון בדמם בגופם ובמוח הרקוב והאכזרי שלהם. חיות, פרא אדם שפשוט רודפי דם, זה מקנאה אמיתית אשר נחקקה בהם בעודם ילדים קטנים שהולכים כל אחר הצהרים אל המסגדים כדי "להתפלל", זאת לא תפילה שם זאת הטפה של תורת השקר "הקוראן" חיקוי זול לתורת עם ישראל.

כילדים קטנים הם מגיעים למסגד ושומעים הרצאות על ידי איש רוצח ואכזר שמספר להם סיפורים שיקרים וגורם להם לשנוא את העם היהודי ונותן למוח הקטן שלהם להבין שהם נולדו כדי להרוג יהודים גם אם זה כרוך במוות.

אך מה לעשות שאנחנו יותר טובים ומה לעשות שגם אם יאיימו עלינו בכל רגע ורגע הם לעולם לא ינצחו ומה לעשות שהם פשוט סוג ז' ומה לעשות שאין מה לעשות איתם. ככה נחייה וככה זה יהיה עד שמישהו לא אנושי יתערב בזה ופשוט ירסס אותם מין העולם כמו יתושים שמציקים ורק רוצים לשתות את הדם.

אז מבצע "עמוד ענן" החל ובעזרת האל הוא ייגמר בהצלחה אבל תכ'לס מה אחרי זה? עוד פעם חודשיים של שקט ואז פתאום ב 2 בלילה אזעקה שמקפיצה את הלב? "שקט בכאילו" זה השם שהייתי נותן למבצע הזה, או שבעצם להיכנס בהם בכל הכוח אחת ולתמיד ושפשוט יבינו וגם יפנימו שהם לעולם לא יכולים להתמודד עם הכוח הכישרון האמונה והידע שיש לנו כעם ובמיוחד לא יכולים להתמודד עם חיילים מיוחדים ואמיצים כמו שרק במדינתנו הקטנה יש.

אז מה עוד אפשר להגיד חוץ מזה שהלוואי ותהיה מלחמה והלוואי ונסבול כמה ימים אבל נדע שאחרי מבצע "עמוד ענן" נוכל לחזור לשגרתנו ולעסוק בחיי היום יום בשקט בלי דאגה ובלי חשש שכל אופנוע שעובר אולי זאת אזעקה.

למרות כל הפחדים שאנו עוברים הכי כייף להתעמק בדבר אחד-איזה כייף שאנחנו מאוחדים, לב אחד וגוף אחד, כל הארץ רועשת בעקבות האזעקות ליישובי הדרום כולם שואלים וכולם דורשים בשלומנו מייד אחרי ששמעו על אזעקה ואיזה כייף ללכת לישון ולדעת שאנחנו בידיים הכי בטוחות ויש לנו את המוחות הכי חכמים בעולם ואת האנשים הכי מוכשרים שיש שמנהלים את הצבא והמדינה ודואגים לביטחוננו.

תודה שאני עובר תקופה כזאת שאני לומד להעריך איזה צבא ואיזה חיילים יש לנו.

תודה שאני מפחד ובו זמנית אני מרגיש ביטחון ששום אדם בעולם לא יכול לשבור את המדינה הכי קטנה אבל הכי חזקה.

אז אתם שם תמשיכו לזרוק טילים שלא מגיעים לשום מקום ותמשיכו לחשוב שאתם חזקים אתם סתם צעצועים של הקב"ה כדי לעורר אותנו.

איזה כייף להיות יהודי..מה לעשות שאתם רק סוג ז'.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה