בומרנג6 שנים לקח לבנות כמה סככות רצפת בטון וכמה ברזלים. באתו זמן בנו את מאיץ החלקיקים בשוויץ.  בנו שדות

6 שנים לקח לבנות כמה סככות רצפת בטון וכמה ברזלים. באתו זמן בנו את מאיץ החלקיקים בשוויץ.  בנו שדות תעופה גורדי שחקים בכול רחבי העולם. באשקלון נבנו עשרות בניינים מהמסד לטפחות ורק השוק נבנה לו לאיטו במשך 6 שנים. בזמן הזה הסוחרים והקונים הצטופפו באתר חלופי ללא שירותים הולמים.

השוק נועד להיפתח לפני הבחירות כדי לעזור לבני להיבחר. כפי שכבר כתבתי בעבר פתיחת השוק עומדת להיות בומרנג שיחזור ויהרוג את מאמצי הבחירות של בני וקנין.

[caption id="attachment_1754" align="alignright" width="200"]רוני אליאב -  לפתוח את השוק אחרי הבחירות רוני אליאב - לפתוח את השוק אחרי הבחירות[/caption]

חלוקת המקומות בשוק עומדת להיות מלחמת עולם משתי סיבות. גורמים לא רצויים משתלטים על הדוכנים והסיבה השנייה היא שראש אגף פיקוח הוא האיש שאחראי על החלוקה.

בני עומד לחטוף מכה פוליטית, שוב בגלל חוסר היכולת וחוסר ניקיון כפיים של הבכירים במערכת הכפופה לו.

הזהרתי את בני גם בכתב וגם בע"פ שהבעיה העיקרית שלו הם אותם בכירים שעבר זמנם ויש להם סדר יום משלהם. שממש לא קשור לסדר היום הראוי לעיר ואף לא לסדר היום הפוליטי של בני

פתיחת השוק הפעילה חומר נפץ רב עוצמה של מרירות וציפיות שנצברו במשך 5 שנים ושלומי בר ששת הוא בוודאי לא האיש לנטרל את המטען הזה.

אם בני חפץ חיים פוליטיים הוא ידחה את פתיחת השוק לאחרי הבחירות. אבל אחיתופל כבר ליד אוזנו של בני והוא יגיד לו שזה כלום וזה יעבור. טעות גדולה שלא תהיה ממנה דרך חזרה.

איתמר יכול למנף את זה והוא יעשה את זה ובגדול. במקום שזה יהיה סיבה למסיבה זו תהיה הלוויה של התקוות של בני להישאר בכסא ראש העיר.

אבל בני יכול להלין רק על עצמו ועל הבכירים בעירייה. מי שלא פתח את השוק בציניות וחיכה לבחירות  קוצר את מה שזרע.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה