ההכרזה של בני גולדשטיין על ההתמודדות לרה"ע פוגעת בתדמית העירהבית, המשפחה והעיר הם שלושת המקומות המרכזיים של האדם המשמשים כמרכז חייו, הטבור שממנו נמשכות כל

הבית, המשפחה והעיר הם שלושת המקומות המרכזיים של האדם המשמשים כמרכז חייו, הטבור שממנו נמשכות כל חוויות היום יום כילד וכמבוגר.

ביתנו ועירנו הם המקום שבו עלינו לחוש בנוח יותר מבכל מקום אחר בעולם. הם הקובעים את ההחלטות של חיינו, הם מעצבים את גישתנו, את מודעותינו ואת ההערכה העצמית שלנו. בית בריא בעיר בריאה הוא בלי ספק מרכיב חיוני בחיפוש אחר חיים בעלי משמעות.

[caption id="attachment_28026" align="alignright" width="235"]ד"ר ריקי שי - בדיחה לטווח קצר נזק לטווח הארוך ד"ר ריקי שי - בדיחה לטווח קצר נזק לטווח הארוך[/caption]

העיר בה אנו מתגוררים היא המקום שבו אנו לומדים להתמודד ולהיות יצרניים ,לעבוד, לשחק, להרגיש נוח עם עצמנו ועם אחרים. והחשוב מכל ,ה"בית" הוא המקום בו אנו לומדים אושר ורווחה עצמית מה הם.

כשם שהאדם הבריא מתייחס אל בריאותו כדבר מובן מאליו, יחסם של אנשים ואהבתם למקום מעניקים לנו את היסודות שעליהם אנו בונים את חיינו. ובדומה ליסודות, זהו גורם בלתי נראה. הוא מייצב אותנו אף על פי שאיננו רואים אותו אף פעם.

אחריותם של מנהיגים ומובילים הוא ליצור עבורנו עיר ראויה לא רק למען התושבים אלא גם למען האורחים שיבקרו בעירנו. חובתנו לשמש עוגן ותדמית חיובית לעיר אשקלון.

קיומה של תדמית חיובית לעיר תלויה בגישתם של האנשים המובילה אותה או בכאלה שרוצים להוביל אותה. האם את/ה רואה את העיר כמרכז חייך או שזוהי עוד תחנה לפני שאתה פונה לדרכך?

לכל המבקשים לנהל עיר ראשית עליהם לראות ביתרונותיה של העיר, ללמוד לכבדה ואת התושבים שבה, ולא תהפוך העיר לנטל ולכורח ולבדיחה.

כמי שמגדלת את ילדיה בעיר אשקלון וגאה בעיר ממנה גדלתי וצמחתי, יש להבין שעתידה של העיר היא אינה עוד תוכנית ריאלטי, אינו עוד בדיחה אלא חיים שלמים מונחים ומושתתים עליה.

אני מבינה את תוכנית  הרייטניג  והפרסום להתמודדות לראשות העיר , אך אם היא באה על חשבון תדמית עיר שלמה אני בטוחה שהרבה אנשים לא יסכימו לשלם את המחיר הכבד.

לסיכום, הצהרתו של בני מהאח הגדול אולי מבדחת לטווח הקצר אך בהחלט גורמת לנזקים לטווח הארוך, לא רק בתדמיתה של העיר ,לתושביה ,לבניה ,אלא גם ברמה הארצית וברמה הלאומית.

האתגר הגדול המוצב בפנינו היום למתג את העיר בצורה הכי חיובית ומעצימה שיש וגרום לעוד אנשים להיות חלק ממקום מופלא זה...

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה