להיות או לא להיות – ראש עיראנו נמצאים בעיצומה של תקופה בה העיר מתחילה לגעוש ולרעוש בעקבות הבחירות הקרבות ובאות. אנשי המחנות

אנו נמצאים בעיצומה של תקופה בה העיר מתחילה לגעוש ולרעוש בעקבות הבחירות הקרבות ובאות.

אנשי המחנות בלחץ מכיוון שאין מועמד שבוודאות מסתמן שיהיה ראש העיר הבא וכל טעות או נקודת זכות למועמד כזה או אחר יכולה להטות את הכף.

המועמד-אבי עייש

אין ספק כי הוא אדם מדהים וראוי להיות ראש עיר אך עם זאת אינו מצליח ליצור סחף שיביא אותו לסיבוב שני,אך אני בטוח כי אם היה נבחר הייתה לאשקלון הזדמנות להכיר אדם נפלא.

[caption id="attachment_27171" align="alignright" width="300"]רונן שירז - מסמן את המועמדים לתפקיד רונן שירז - מסמן את המועמדים לתפקיד[/caption]

המועמדת –לאה מלול

אומרים שאישה יכולה לעשות מספר דברים יחד בשונה מגברים וכראשת עיר זה יתרון עצום. איני מכיר את לאה ברמה האישית אך עושה רושם שמדובר באשה חכמה ,בעלת יכולות נתונים מצוינים אך לצערנו בפוליטיקה זה לא מספיק.איני רואה איך היא תצליח בבחירות הקיימות להגיע לקומה הרביעית ואולי בכלל זה הפסד שלנו.

המועמד-בני וקנין

אדם אשר ניחן בחושים מחודדים ובעל יכולות מנהיגות ללא עוררין הניסיון שלו אל מול ההצלחות משאירות אותו חזק בזירה ואין ספק כי ניסיונו תורם רבות לעיר אשקלון ,מסתמן כי יגיע לסיבוב שני .

המועמד-איתמר שמעוני

איתמר מגיע לבחירות הללו עם ניסיון קרב מבחירות קודמות וחדור מוטיבציה  מתוך ידיעה כי יש לו הזדמנות אחרונה שאם לא יצליח בה יאלץ לפנות לכיוון אחר,כפי הנראה יגיע לסיבוב שני .

אני מאמין כי הבחירות הקיימות במצב הנוכחי מסתמנות מול 2 מתמודדים עיקריים אשר ימשיכו את ההתמודדות בסיבוב השני.בני וקנין כראש עיר מכהן ,בעל ניסיון וידע מצליח להוביל ואולי אף להישאר בנוחות רבה בתפקידו .איתמר שמעוני מנסה בכל כוחו לגייס אנשים שינפצו שמועות ולגרום לסחף פסיכולוגי אשר יתעתע את הציבור ויגרום לתופעת העדר להובילו לקומה הרביעית.

אשקלון עיר מתחדשת אשר מצליחה בשנים האחרונות להתרומם ברמת הביקוש ובהגירה חיובית.

אני מאמין כי ראש עיר יכול לגרום שינוי לכיוון החיובי ומנגד לכיוון השלילי ,אנו כתושבים צריכים לחשוב בכובד ראש מה טוב לנו ,לעיר ומה יכול להוביל אותנו קדימה.ראש עיר ישפיע על רמת החיים שלנו מחירי הדירות שלנו ועל חינוך הילדים שלנו ,אנו לא צריכים להחליט במי נבחר על פי הקרבה האישית שלנו למועמד או האם הוא חבר של חבר או קרוב משפחה .

כתושב העיר כל חיי מאז גדלתי בשכונת שמשון ועד ליום זה אין לי ספק כי אשקלון קרובה ללבי וחשוב לי מאוד עתידה והתפתחותה .אני מאחל לאשקלון את הטוב ביותר .
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה