עונת המלפפוניםכפי שבספורט יש עונת המלפפונים (כינו למן שבו לא קורה שום דבר משמעותי ולכן דנים במלפפונים) כך גם

כפי שבספורט יש עונת המלפפונים (כינו למן שבו לא קורה שום דבר משמעותי ולכן דנים במלפפונים) כך גם במערכות בחירות.

כפי שגבר כתבתי זו תהיה מערכת בחירות קצרה ודחוסה בגלל לוח השנה וכך הוא. מערכת הבחירות בהשהיה וכך תישאר עד אחרי החגים ואז יישאר פחות מחודש . הכול ידחס לחודש הזה.

את הפגרה מאונס הזו נצלו בני ואיתמר לבצע איחודים והצהרת כוונות עם רשימות אחרות. לאה מלול ואבי עייש לא נצלו את התקופה באופן יצרני ולכן הפער גדל.

במשחק החיבורים מנצח לדעתי איתמר שמעוני ובגדול. בני לא עשה שום חיבור שאינו מובן מעליו ואם משהו האמין לשבתאי שהוא שוקל האם להצטרף הוא פתי. שבתאי תמיד שוקל מנסה לסחוט ובסוף מצטרף. איתמר חיבר אליו את הרב ברדה ואת ישראל ביתנו שממש לא היו מובנים מעליהם.

[caption id="attachment_1754" align="alignright" width="200"]רוני אליאב רוני אליאב[/caption]

מה המשמעות של זה? לא כול כך ברור, ישראל ביתנו ברשות סולטנוביץ ידועה בזה שאינה מספקת את הסחורה . אתם יכולים לשאול את קובי מיכאל מה קרה בבחירות הקודמות. הסיפור של הרב ברדה יותר מורכב לרב יש השפעה . אבל לרב יש רשימה שבה שני המועמדים אינם דתיים ואינם מיצגים את המגזר שתומך ברב. אחד מהם נראה לי אפילו מייצג דעות מנוגדות לאינטרסים של הדתיים.

כך שאני מאמין שאיתמר אמנם ניצח במשחק הזה אבל זה לא נותן לו הרבה יותר מאשר תחושה  שכולם מצטרפים למנצח שהיא חשובה אבל לא מכריעה.

כך שלדעתי אנחנו עדיין בשוויון בין המובילים. מיעוט המועמדים וחולשתם היחסית גורמים לכך שזה יגמר כנראה בסיבוב ראשון ( אם שאר המועמדים לא יגיעו ל20% אז אחד מהמובילים יעבור את ה  40% הנדרש כדי להיבחר בסיבוב ראשון) .

מי ינצח? מי שיפוצץ שובר שוויון שיתפוס. או שזה יגמר בהפרש קטן. אבל מערכת הבחירות תתחיל באמת בעוד שבועיים ואז נראה

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה