עיר ללא רחמים בכללכל מי שניהל את העיר בשנים האחרונות אשם במה שעובר על אשקלון בימים אלה. אי אפשר להטיל אשמה על ראש

כל מי שניהל את העיר בשנים האחרונות אשם במה שעובר על אשקלון בימים אלה. אי אפשר להטיל אשמה על ראש העיר הנכנס, אבל בהחלט אפשר להטיל אשמה על ראש העיר היוצא וחברי מועצת העיר בשנים האחרונות, בניהם גם ראש העיר הנכנס. לפחות יש לו אפשרות לתקן. על סדר היום בישיבת המועצה הראשונה צריך להיות סעיף המתייחס לתופעת הפשיעה בעיר

לפתיחה יותר גרועה מזו, לא היה יכול ראש העיר הנכנס, לקבל. אפילו מדורות ופיצוצים הורמו ברחבי העיר לכבודו. יש המון ציניות בדברים האלה, אבל כל מה שעובר על אשקלון בימים האחרונים, צריך לקבל לא רק טיפול משטרתי מסיבי, אלא גם תגבור הכוח המשטרתי העירוני ברחבי העיר, רק אל תספרו שאין תקציבים ואין יכולות ובטחנו כבר לעשות דברים אחרים.

נכון, היו הבטחות של טרום בחירות מיני רשימות, תעצרו רגע עם חלוקת השלל, הכול חייב להיות מונח בצד, שום דבר לא חשוב יותר לאשקלון, מאשר ביטחון התושבים, עזבו חיפוש אחרי מתנדבים שיבואו לעזור במשמר אזרחי, הכל צריך להיות מסודר ובתשלום ולא חסר אנשים מובטלים בעיר שיתנו מענה ויותר ביטחון בכל שכונות העיר.

אי אפשר לשלוח אצבע מאשימה לכוון ראש העיר הנכנס, אבל בהחלט אפשר לשלוח אצבע מאשימה כלפי כל מי שישב מסביב לשולחן המועצה ועצם עיניים, כולל ראש העיר הנכנס ובטח ראש העיר היוצא, שכלפיו צריכה להיות האשמה לא פחותה מזה שבא אחריו. הראשים קובעים את סדר היום הציבורי ובשנים האחרונות לא שמעתי אפילו פעם אחת על דיון במועצת העיר למיגור הפשיעה.

אני בהחלט מצפה מראש העיר הנכנס שעל סדר היום הראשון של ישיבת המועצה בשבוע הבא, תהיה הצעה שתעסוק במיגור הפשיעה בעיר ולא רק שם, כי הכל מתחיל בבתי הספר, שם צריך יותר משעת מחנך, כדי להסביר לילדי אשקלון המתבגרים שאלימות מילולית, תוביל בסופו של יום לאלימות פיזית ומכאן הדרך לפיצוצי כלי רכב, ולא רק, הדרך תהיה קצרה.

כך זה התחיל...

ההתנקשות בציון יאנה לפני שנה

[video width="480" height="360" id="--etlWz3lfc" type="youtube"]

התנקשות לפני כעשרה ימים ג'קי בניטה ופציעתו הקשה של אבי ביטון.

[video width="480" height="360" id="qq0ZmO5L8jo" type="youtube"]

ההתנקשות אמש

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה