רונן שירז: הגירה "חיובית" לעיר גם של פדופיליםהשבוע התבשרנו כי ההגירה החיובית לעירנו אשקלון במלוא שיאה,זהו נתון שמעודד את התושבים וקברניטי העיר

השבוע התבשרנו כי ההגירה החיובית לעירנו אשקלון במלוא שיאה,זהו נתון שמעודד את התושבים וקברניטי העיר אך לצערנו התבשרנו כי להגירה חיובית זו הצטרף פדופיל מורשע בשם עופר כרמי.

בימים רגילים אין אנו מתייחסים בכובד ראש לחדשות מקומיות אך מסתבר שכאשר ילדינו נמצאים תחת סכנה ממשית ומוחשית אנו זועקים את כאבנו.
[caption id="attachment_27171" align="alignright" width="263"]רונן שירז -קורא לתושבים לבוא ולהפגין רונן שירז -קורא לתושבים לבוא ולהפגין[/caption] אני מבין כי נושא זה טומן בחובו תהיות רבות ,שאלות רבות  וסימני שאלה כה רבים ,האם הוא לא שילם את חובו לחברה כשישב בכלא מספר שנים? האם מערכת החוק יכולה לפגוע בו על שלא עשה מעשה כעת? ועוד אלפי שאלות.
ואני שואל האם אנו יכולים לפגוע באדם שמחזיק על גופו חגורת נפץ כשאנו בטוחים שזה רק עניין של זמן שהוא יעשה מעשה? ברור שרצוננו אינה פגיעה בו אך אנו צריכים לדאוג שאדם זה יעזוב את עירנו ויניח לנפשנו .
עופר כרמי אינו מטופל ומסרב לטיפול ,הנאנסות מקיבוצו בעבר אינן יודעות מנוח ונפשן זועקת שנים רבות. אנו ההורים רוצים לדאוג לעתיד ילדינו ולבריאותם הנפשית והפיזית לכן אנו חייבים להוקיע מחברתנו אנשים מסוג זה.
אני קורא לציבור להגיע מחר ביום חמישי 30/5/13 בשעה 17:00 לרחוב יפתח הגלעדי בין רחוב תירצה לרחוב צלופחד בברנע ,בואו נזעק לסילוקו שלא חלילה נזעק לאחר מעשיו.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה