משפיעים ובוחרים , כי זו חובה באזרחות טובהונדמה כאילו היינו איזו מדינה אחרת ,נטולת דאגות , בעלת מנהיגות מזהירה שכל חברי הכנסת בה הם מהטובים

ונדמה כאילו היינו איזו מדינה אחרת ,נטולת דאגות , בעלת מנהיגות מזהירה שכל חברי הכנסת בה הם מהטובים ביותר שיש מבין אזרחיה , אחרת קשה להבין כיצד אנו שוב ושוב לא מסוגלים להפנים , לא מתלוננים אם לא משפיעים ובוחרים את הכי טובים .

אז הבחירות בעוד כמה שבועות מגיעות וחשוב הפעם כי ניטיב לבחור את 23 חברי המועצה שמוכנים להיות נבחרי הציבור שגאווה וכבוד לעיר מביאים . וזה זמן רב ובוודאי שבחמש השנים האחרונות לא זכורה לי ישיבת מועצה אחת שהביאה לעיר אשקלון כבוד . עם כל הכבוד להנהגה הקיימת , היא צריכה לתת הסברים לעצמה ולתושבים .אין ספק כי חייבים לבחור מועצת עיר אחרת , מועצה שבה מתקיימים דיונים ולא מלחמות , מועצה שבה מקשיבים ולא סותמים לאנשים את הפיות . לפני מספר שבועות התקיים דיון במליאה אודות דו"ח משרד הבריאות במוסדות החינוך בעיר , ההנהגה והפקידות הבכירה של העירייה פעלו כדי להסיר את ההצעה לדון

[caption id="attachment_23796" align="alignright" width="224"]רן ידעי, תבחרו רן ידעי, תבחרו[/caption]

בדו"ח בישיבה ואני הח"מ כאחד שמסרב להאמין את מה שראו עיני , קמתי והתפרצתי .

מועצת עיר לא מבטלת דו"ח של משרד ממשלתי , היום זה דו"ח של משרד הבריאות ,מחר זה דו"ח של משרד הביטחון בנושא היערכות החירום או אולי דו"ח של הגנת הסביבה או מסמך של משרד התחבורה בגין כבישים מסוכנים . ראש עיר , גאון ככל שיהיה אינו רשאי לבטל בהינף יד דוחו"ת כמו זה .ומילא ראש עיר כך פועל , מה על אותם 20 חברי מועצה האחרים שממלאים פיהם מים ולועסים את הכיבוד והבורקסים ? אז עשו טובה 4 חברי מועצה ואמרו : זה לא תקין , בואו נחשוב מחדש . האם זה הכי טוב שהעיר אשקלון מסוגלת לייצר ? האם זה הכי גבוה שאליו אנו מסוגלים לכוון ? בוודאי שלא ! יש באשקלון לפחות 23 אנשים אחרים שעולים ביכולות ובכישורים על אותם אלו הקיימים , אז למה שאת אלו הלא יעילים נשדרג ונחליף ?!

כדי שאסביר את הדברים גם לאלו שלא בדיוק בקיאים במצב הפוליטי ,אתן את הדוגמה הבאה , נניח שיש ברשותך גלקסי 1 וכבר חלפו 3 שנים , זה לכשעצמו יהא הישג כי הרי התאפקת עד היום להישאר עם זה ולא לשדרג , אך האם לא תקפוץ על ההזדמנות אם יציעו לך היום גלקסי 4 בחמש מאות ₪ ? בוודאי שכן ועוד 3 תיקח . ואז תסביר כמה המכשיר מצויין ואין מה להשוות וחובה להחליף תיכף ומייד . וכעת נחזור למציאות העגומה שבה אנו תקועים עם לא מעט חברי מועצה לא יעילים ושאינם עושים את העבודה וכל זה במשך 5 שנים !!  וביום הבחירות שמתקרב ובא , יש הזדמנות לשדרג את כל החיים שלנו כאן בעיר בעלות של ........פתק חינם בקלפי . לא תאמינו : ללא עלות .

אין חיוב , אין זיכוי , יש חינם !! ללא עלות !!  אז מה דעתכם ? משדרגים או ממשיכים עם התקלות להיות תקועים ?!  מועצת העיר צריכה להיות גורם משפיע על חיינו ,אחרת צריכים את כולם לשחרר מתפקידם , בבחירות הקרובות בוחרים ראש עיר ועוד 3 סגני ראש עיר ובנוסף 19 חברי מועצה שאמורים לקדם את האינטרסים הציבוריים בעבור העיר והתושבים , לא רק ראש עיר !!  יש עוד אנשים שאותם אנו בוחרים . הגיע הזמן שנבדוק מיהם אותם הנבחרים הראויים להיות המנהיגים שלנו ומספיק כי נשקיע את הזמן לבחינה של אותם מועמדים כמו אותו פרק הזמן שאנו משקיעים במחקר אודות איזה מכשיר הכי כדאי , דיינו .

במועצת העיר הקיימת אין מעוף , אין חשיבה , אין מיצוי פוטנציאל ואם היה צריך לתת לה ציון ,בוודאי שהיה בתעודה כתוב : לא מספיק , נכשל , התלמיד לא עולה כיתה בשנה הבאה . עם זאת חובה עליי לציין כי ישנם חברי מועצה שמהם ניתן הרבה יותר לקבל ,ולדעתי הפוטנציאל שם גדול יותר , חבל מאוד שדווקא מהם לא דאגו להפיק את המיטב .

בחירות 2013 לראשות העיר אשקלון להבנתי יהיו בין 2 , בני ווקנין ואיתמר שמעוני , חשוב לדאוג שיהיו 3 סגני ראש עיר הכי טובים שיש כי אחרת נמשיך לשמוע ברחוב : מי נתן לו את התפקיד ?!

אני אישית עשיתי את הבחירה שלדעתי האישית ,היא הנכונה ביותר  : "עיר אחת " . בעזרת השם לפחות סגן ראש עיר אחד יהיה עבורי הטוב ביותר , כעת עליכם לדאוג שהשניים הנותרים יהיו הכי טובים , תחפשו ותדאגו לשדרג . ואל תשכחו : לבחור זה חובה באזרחות טובה .

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה