יש לי עצות בשבילךבעוד כ- 10 ימים, יכנס, איתמר שמעוני, לתפקיד ראש עיריית אשקלון. נראה לי, שלמרות מערכת הבחירות הלא

בעוד כ- 10 ימים, יכנס, איתמר שמעוני, לתפקיד ראש עיריית אשקלון. נראה לי, שלמרות מערכת הבחירות הלא קלה שהוא עבר, הוא יגלה שהחלק הקשה ביותר עוד לפניו. הנה מספר עצות שהוא יכול לקחת מהם את מה שהוא רוצה

- תעיף הביתה את כל הבכירים ואת רוב המנהלים, לא חשוב כמה קשה תצטרך לעבוד על זה. זו הייתה הטעות של מהצרי ובגללה הוא לא הצליח לעשות כלום. המערכת הזו כושלת, רקובה, עצלנית ובעיקר חושבת שהתושבים עובדים אצלה ולא להיפך. רוצה להצליח, תעשה מהפכה. המנהלים לא ניתנים לחינוך מחדש, העובדים ברובם כן, המנהלים חושבים שהם יותר חכמים ממך. כאסח הכרחי יועיל למערכת.

- אל תחזיר אף אחד מהשלטון הישן, גם אם הוא רב פעם עם בני, כי הם מקולקלים. זה שהם כועסים על בני או על מישהו אחר לא שינה אותם.

[caption id="attachment_1219" align="alignright" width="200"]רוני אליאב רוני אליאב[/caption]

- אל תכניס את בני לקואליציה. שישב מתוסכל בחוץ כל מה שיגיד יהיה מגוחך. אם הוא יהיה בפנים, הוא יאסוף מידע ויגרום נזק ובני מכיר את המנגנון יותר טוב מכול אחד אחר ובטח ממך.

- תמנה אנשים לפי יכולת ולא לפי מה שאתה חייב להם. רבים נפלו כך. יש אנשים שהם נהדרים למערכת בחירות אבל לא מתאימים לעבודה שוטפת. אתה צריך אנשי ביצוע טובים אתה רוצה לעשות כל כך הרבה ולא תוכל לעשות את זה לבד.

- תזהר ממקורבים, קודם הם עזרו לך עכשיו הם רוצים ממך החזר השקעה. זו מלכודת שקשה להימנע ממנה, אבל אתה מוכרח להישאר בגבולות החוקי וזה יהיה לא קל.

- אין ברירה, אתה מוכרח לדאוג שיו"ר הוועד יוחלף אל תאמין לכול ההתחנפיות שהוא ירעיף עליך . הוא לא יכול להיות לצידך.

-אל תפחד להכניס אנשים טובים הם לא יאיימו עליך רק יחזקו אותך.

- לא תוכל לשמור על הסטאטוס קוו כי אתה צריך  לעשות הרבה. תנסה לשמור על איזון בין חיזוק צרכי הדת, למניעת כפיה דתית זה יהיה קשה במיוחד אבל אתה חייב לשמור על האיזון.

- התקשורת היא הכלי החשוב לתושב למרות הפייסבוק ולמרות האינטרנט. אפשר לקנות אותם, לפחות את רובם עדיף לתת להם להעביר ביקורת, לפעמים הם היחידים שיגידו לך את האמת.

-תזהר מחנופה היא נעימה אבל הרסנית.

ואחרון תזכור לא לזלזל באינטליגנציה של הציבור בני זלזל ותראה איפה הוא נמצא היום. בהצלחה.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה